Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-14, 20:51   #558
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
Soleilka pilnujesz porządku widzę Już jestem szeryfie

a serio to mieliśmy wczoraj i dziś dużo spraw do załatwienia w gminie i dlatego tylko Was podczytywałam plociuchy wstrętne a teraz już jestem w domku i czekam na zdjęcia z chrzcin, fotografka ma zaraz podwieźć

jakie śliczne te dady trójki miałam jedną paczkę jedynek i nie były takie ładne. A w nagrodę że są takie śliczne to dam im jeszcze jedną szansę
Ktoś musi
Widziałam właśnie, że czytasz a nie piszesz Ale łaskawie wybaczam
Z tego co zauważyłam, to nie różnią się od Pampers Acive Baby
Cytat:
Napisane przez Malwina_a Pokaż wiadomość
Ma miesiąc, 4900kg i zjada mniej wiecej ostatnio po 120ml co 3-2,5 godz, czasem zje 80ml, ale wtedy przerwę ma krótsza.
Spora baba
Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
czy waszym dzieciom sie ulewa? od czego to zalezy?
moj po jedzeniu kazdym zawsze cos uleje, biore go na ramie do odbicia i czasami na mnie uleje. Czy to moze byc z powodu pozycji karmienia ?
, jak się przejada to ulewa
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ładna
Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
sama se wyssalam troszke mleka z piersi ale mleko nie dobre, jedyny plus to taki ze za chqwile zaczeło leciec i se odciagnełam troszke jakis czas temu nie siegałam a teraz siegam, chyba sie wydłuzyły
padłam!
jak Ty tam sięgnęłaś
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
tanicha, niezła przecena

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Kupiłam taki śpiworek/ kombinezon: http://allegro.pl/chrzest-sliczny-wloski-kombinezon-do-chrztu-i2618970714.html Wolałabym becik, ale może być za mały i na pewno byłby jednorazowego użytku, a to może nada się do gondoli.
śliczny
Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość

dotarłam do Was w końcu
Córa dzisiaj kończy 4 tyg (kiedy to zleciało?) i ważyłyśmy się dzisiaj - mamy 4350g Podobno pięknie przybieramy
Teraz rozdarciuch wisiał mi na cycu 2h i tylko się wkurzała, że z cyca nie leci tak jakby chciała (bo wszystko wypiła) Obżarta jest ale ssanie cyca to jej hobby i musi się poawanturować
Teraz czekamy na małż i idziemy się kąpać

Wybaczcie, że nie nadrabiam ale cud i tak, że mam chwilę by w ogóle zajrzeć. Pozdrowienia dla wszystkich mam i buziaki dla dzieciaczków
super

Fabi ma identyczne hobby
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
W ogóle moja Mamuśka jest położną środowiskową i taka jedna babka zamiast mm podaje mleko krowie...
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora