Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-16, 22:15   #3652
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Vampire Diaries część 6 (kolejną również zwana)

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
hej hej do wątku przyłącza się kolejna fanka VD (no i Stefana ), oczywiście jeśli pozwolicie!

Jak na razie katuję True Blood, ale już odliczam dni do premiery VD Wszystkie trzy sezony obejrzałam w 5 dni i czułam straszną pustkę, jak odcinki się skończyły. Miałam po prostu niewytłumaczalnego doła

Teraz poluję na książki, ale w jakiś promocyjnych cenach, bo z tego co widziałam w Empiku to tych części jest sporo. Ciekawa jestem czy dużo się różnią od serialu

I przepraszam, że sie tak wtrącam w rozmowę, ale nie mogłam się oprzeć od napisania tu i podzielenia się moją miłością
coz za mlodzienczy entuzjazm, dawno tu u nas takiego nie bylo

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Prestiż. Forrest Gump. The Social Network. Devil Wears Prada. Dziewczyna z Perłą. Anioły i Demony. Tajemnica Brokeback Mountain. To tak na szybko z pamięci i mojej subiektywnej oceny
I jeszcze Clockwork Orange. Za poprawioną końcówkę
Anioly i Demony uwazam za slaby film, mimo obsady; jezeli chodzi Devils Wears Prada to ekranizacja wniosla temat o poziom a nawet wiecej wyzej ze wzgledu na obsade, ale ksiazka tez byla fajna, Dziewczyna z Perla i Tajemnica - trudno mi stwierdzic, filmy swietne, ale ksiazek nie czytalam, podobnie zreszta jak nie czytalam w pozostalych trzech.

Pewnie moglabym wymienic jakas ekranizacje przewyzszajaca pierwowzor ksiazkowy, ale musialabym sie zastanowic dosc powaznie, a jakos mi teraz nic nie przychodzi do glowy (no chyba ze wezmiemy tez pod uwage seriale i takie np VD)

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
(...)Jak ktoś chce sobie przypomnieć absurdy książki to zapraszam
A juz chcialam odpisac joracuppi: "poczekaj na vive", a tu tak szybko wskoczylas

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2012-09-16 o 22:17
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora