Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Romantyczni Faceci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-10, 08:17   #93
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Thumbs up Dot.: Romantyczni Faceci

Cytat:
Napisane przez misio-gumisio Pokaż wiadomość
Coccinelle

Po pierwsze jak poznaje kogoś w knajpie to nie koniecznie kończy sie na jednym spotkaniu prawda? można sie umowic raz i drugi,pozatym nie MYL ROMANTYZMU Z TANDETĄ za dużo telenowel sie naogldalaś czytalam Anie z Z.W. ale lata temu , a to ksiażka Twojego życia może? znam lepsze..

Po drugie to,że siedzisz non stop w domu i nie bywasz na imprezach,koncertach itp. to nie znaczy ,że wszystkei kobiety tak robia,pozatym nie szukam tam faceta nie z takim zamiarem tam ide ale ze jestem atrakcyjna czesto roznych poznaje i ubolewam ze nie sa to typy romantyczne w duzej wiekszosci.

Coccinelle mamy XXI wiek! obudz sie kobieto! to nie średniowiecze, z Twoim podejsceim moze Cie w zyciu ominac wiele niespodzianek, co ze spontanicznoscia? zycie jest zbyt krotkie by tylko czekac na to co przyniesie los! Nie suzkaja czesto kobiety malo pewne siebie i malo wymagajace czekaja tylko na to co los przyniesie.... czasem milosc sama przychodzi a czasem mozna ja przeoczyc i zalowac!

"uwazam, ze jesli ktos nie umie prowadzic szczesliwego, pelnowartosciowego zycia bez partnera przy boku...szczesliwego zwiazku tez nie jest w stanie stworzyc. dla mnie to dosc zalosne i zdania nie zmienie.
trzeba byc indywidualna jednostka, umiec zyc samemu. jesli nie...taka osoba jest malo interesujaca po prostu." - dziewczynko co robisz wiec an tym forum? zamknij sie najlepeij w domu na 4 spusty i badz tam sobie inwidualna jednostką:P

Misio-gumisio nic dodac, nic ując
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując