Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 10:35   #3243
skybabe
Przyczajenie
 
Avatar skybabe
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

[QUOTE=SceneQueene;3662010 0]Na drugim i ostatnim zdjęciu wyglądają super, bardzo naturalny efekt. A jeśli swoje włoski masz cienkie to możesz je troszkę podtapirować, żeby nie było widać spinek/taśm. Ślicznie Ci w długich włoskach .

Dzieki
Jak podciełam trochę końcówki to efekt był najlepszy te dwa ostatnie zdjęcia bo kolor się wyrównał. Muszę się jeszcze tylko do nich przyzwyczaić.
W zeszłym roku miałam jeszcze własnie takiej długości włoski ale ściełam bo jak pisałam wcześniej są cienkie i zupełnie nie było efektu a nie wpadłam na to żeby kupić dopinki.
Za to teraz w zależności od humoru mogę mieć krótkie i długie

Dzieki za rady dziewczyny

Do Agnes7

Jeżeli nie szkoda Tobie długości to co jakiś czas zawsze możesz troszkę podcinać włoski - ja tak zrobiłam, albo nosić lekkie fale wtedy różnice w kolorze się zneutralizują będą bardziej naturalne ale to zależy jeszcze od tego jak duża jest u Ciebie różnica w kolorze
Lub tak jak SceneQueene podfarbować doczepy na taki sam kolor ale doradzam u fryzjera.
U mnie kombinacje z kolorami typu schodzenie z koloru albo rozjaśnianie zawsze kończyło się porażką. Dopiero potem jak fryzjer wyprowadził mi odpowiedni kolor farbowałam już sama (chodzi bardziej o blond)
skybabe jest offline Zgłoś do moderatora