Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 11:08   #2226
adrji
Raczkowanie
 
Avatar adrji
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 447
Dot.: Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011.

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hania jest po pierwszej wizycie u fryzjera. Zaczęła przypominać rysia przez nachodzące na uszy włosy i grzywa zrobiła się długa, a ja już bałam się własnoręcznie interweniować. Teraz na głowie zapanował porządek a Hania wygląda jak... Henio. No i też mogę oficjalnie powiedzieć, że mój cudowny Haniołek chodzi! Dzisiaj przemaszerowała sama przez cale mieszkanie rodziców.
Pokaż Henia bo nie wierze na pewno cały czas śliczny Haniołek
i gratulacje dla Haniołka za chodzenie!!!!

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A u nas katar gigant Leci mu z noska ciurkiem. Dosłownie. Przy odciąganiu jest histeria, no ale trzeba. Teraz niby śpi, ale niespokojnie i co chwila się wybudza. A w nosie aż charczy. I krztusi się od tego.
Do tego pod wieczór zwymiotował, bo się zakrztusił tą spływającą do gardła wydzieliną. Armagedon

Z lepszy wieści mam taką, ze jak pojechaliśmy do CH do apteki, to Tymuś pierwszy raz samodzielnie maszerował po sklepie
o i Tymonka dopadl katar zdrówka!

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
dzisiaj 10 zaczynam
to juz niedługo najbardziej chyba wzruszające usg

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
A to dziewczynki z wczoraj
ale fajne, Marysi się oczka świecą a Agatka taka najbardziej spokojna chyba, przynajmniej na zdjęciu bo doczytalam ze bitwa o chrupy była

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
u nas dzień kryzysu, płacz już w drodze
może tylko tak z rana, a potem miejmy nadzieje ze znowu dzisiaj Szymus jadł bawil się i spal, napisz potem

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dziewczynki, potrzebuję takiego kosza, jak na zdjęciu Eveewe, gdzie takie ustrojstwo można kupić?
agawoo sprzedaż wysyłkowa tych koszy kwitnie na allegro wpisz sobie jest ich mnostwo zarowno ikeowskie jaki inne troche tansze a czasem nawet fajniejsze

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
Stronczku przymiarka zrobiona
no jak pozuje na tym pierwszym zdjęciu, pierwsza klasa!
adrji jest offline Zgłoś do moderatora