Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-20, 21:52   #4161
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Jojla ja 13 pazdziernika wybywam do mojego kochanego chrzesniaczka, to bede myslec o Tobie zeby w tym najwazniejszym dniu wszystko sie udało

A u mnie coz... Sporo sie dzieje w sumie. Wiekszosc nie do pisania tutaj. Pare osob z mojego otoczenia stwierdzilo, ze w moim zyciu to sceny jak w filmie i chyba troche racja
W zeszly czwartek mialam urodziny a impreze robilam w sobote w Krk, bylam mega przeziebiona, ale dalam rade Pochorowalam sie pozniej konkretnie, trzyma mnie do tej pory (jak zwykle zatoki), ale caly czas pracuję... Nie moge sobie na L4 pozwolic, bo i tak etatu nie wyrobie a idac na L4 to juz w ogole nie wiem jaka bym wyplate dostala:/ Pomalu sie wygrzebuje
A tak jesli bedzie Wam sie chcialo czytac moje wypociny, to moze cos skrobne w k, ale nie dzis raczej, bo zmięta strasznie jestem

buziaki dla kazdej!
Kochana to spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego Niech Twoje życie ułoży się w końcu jak w romantycznej komedii a tak poważniej to niech wszystko się układa tak jakbyś sama sobie tego życzyła i żeby w Twoim życiu na stałe zagościło szczęście

i dziękuję mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak należy
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując