Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-11, 13:21   #220
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość

OT swietny avatar akurat swiezo jestem po obejrzeniu kolejny raz Madagaskaru
Ja też! Hex, a kreskówkę wypuszczoną specjalnie na Święta BŻ widziałaś?? Pingwiny w roli głównej!!!

Cytat:
Napisane przez rudzitsu Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć co takiego ma w sobie ta maska, że się tyle osób nią zachwyca:

Richards & Appleby, Natural Classics, Henna Treatment Wax

Skład: /wersja do włosów blond/ Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulphate, Methyl Paraben, Anthemis Nobilis, Lawsonia Inermis, Parfum, Propyl Paraben, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 19140
/wersja do włosów ciemnych/ Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulphate, Methyl Paraben, Lawsonia Inermis, Parfum, Propyl Paraben, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 15510, CI 17200, CI42090, CI 73015
  • alkohol cetearylowy, który fajnie nawilża włosy [ale nie dla tych przetłuszczająco-klapniętych], to akurat wiem bo sama lubię maski i odżywki z tym składnikiem.
  • Sodium Lauryl Sulphate - to akurat nic rewelacyjnego
  • Methyl Paraben - konserwant
  • Anthemis Nobilis - rumianek szlachetny
  • Lawsonia Inermis - to jest właśnie henna
  • Parfum - wiadomo
  • Propyl Paraben - konserwant
  • Citric Acid - reguluje ph produktu
  • Benzyl Alcohol - rozpuszczalnik, dziala takze konserwujaco
  • Methylchloroisothiazolino ne - konserwant
  • Methylisothiazolinone - konserwant
  • CI 19140 - pigment
Zauwaz, ze wersja dla brunetek ma taki sam skład [bez rumianku], ma jedynie wiecej pigmentow, pewnie po to, aby nadac produktowu brązowy kolorek. Te maski to bardziej do wątku z chwytami marketingowymi niestety
L_V jest offline Zgłoś do moderatora