Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-11, 14:22   #228
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
to i ja poprosze o przebadanie składu kremu pod oczy do redukcji zmarszczek Moja mam ostatnio go dostała i chcemy wiedzieć czy to cos warte

Aqua,Ethylhexyl, stearate, cetearyl isononanoate, squalane, glycerin, cetyl PEG/PPG-10/1 dimethicone,ceresin, polyglyceryl-4, isostearate, hydrogenated castor oil, acetyl hexapeptide-8,medicago sativa (alfalfa)extract, pentapeptide-3, caprylyl glycol, acetyl tetrapeptyde-5, cucurbita pepo (pumpkin)seed oil, tuber aestivum extract, allantolin, tocopherol, disodium phosphate, potasium phosphate, sodium chloride, DMDM hydantoin, lodopropynyl butylcarbamate

uff
Producent/ nazwa? - koniecznie edytuj post i dopisz!

Z ciekawszych rzeczy: skwalan - skłądnik płąszcza lipidowego skóry, będzie bardzo dobrze nawilżał, odżywiał i chronił skórę pod oczami. Do tego wyciąg z lucerny [tez odzywczy] oraz z pestek dyni, i... z trufli letniej!!Wyciąg z trufli działa ściągająco, więc wiotkiej skórze może pomóc w odzyskaniu sprężystości.Dodatkowo jeszcze łagodząca allantoina i wit.E. Ciekawy krem.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-02-11 o 15:01
L_V jest offline Zgłoś do moderatora