Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista targowisko- plotki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-25, 20:47   #4593
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Jamesik, ale to nie trzeba być prawnikiem żeby wychwycić tę różnicę. To różnica z lekcji polskiego. Rozumiem, że ktoś nie kojarzy pojęć typu świadek, oskarżony, podejrzany, umorzenie a uniewinienie, ale czy to się już stało czy dopiero może się stać to jednak diametralna różnica. Ciągle mam wrażenie, ze chodziło o to żeby Wizażanki pomyślały sobie "o sprawa zakończona, Krusiak zmyśla, Mamamagda uniewinniona".

Przynajmniej moim zdaniem. I masz rację- może słodka i delikatna nie jestem, ale też nie muszę być. Wyraziłam swoje zdanie, jak ktoś uważa, że jest- dosadnie mówiąc- głupie no to nic nie poradzę. Akurat w tej konkretnej sprawie zdania nie zmienię. Ciągle mam wrażenie, ze chodziło o to żeby Wizażanki pomyślały sobie "o sprawa zakończona, Krusiak zmyśla, Mamamagda uniewinniona".

Nie chcę się kłócić ani ciągnąć tego off topu, bo w sumie to nie mój biznes. I nie będę się więcej wypowiadać, żeby nie ciągnąć tej sprawy niepotrzebnie.
co do pogrubionego, to nie trzeba byc prawnikiem, aby to ogarnac
natomiast reszta (na czerwono) ma sie nijak do wczesniejszych pojec (przeciez to sie moze zmienic)
z wlasnego doswiadczenia wiem, ze policjanci juz przy przyjmowaniu zgloszenia potrafia TRAFNIE okreslic jego los (czyli zakonczenie), np. umorzenie i to mnie nie dziwi


natomiast dziwi mnie walkowanie tematu od X dni i brak reakcji moderatora
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora