Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-26, 08:20   #2499
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Porzeczka z wanilią, gdzieś od połowy października

Kupię na pewno!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Użyłam sobie wczoraj balsamu z Neutrogeny i muszę przyznać, że fajny. Tylko jakoś nie mogę się przekonać do opakowania z pompką, wolę jednak tradycyjne tubki albo pudełka zakręcane
Tak czy inaczej, skórę mam po nim miękką, gładką i nawilżoną. Ciekawe jak się będzie spisywał, gdy zrobi się chłodniej na dworze
Brzmi jak coś, czego mogłabym używać rano
Ja co do kremu do rąk mam mieszane uczucia. Bardzo podoba mi się to, ze szybko się wchłania i ślicznie pachnie, ale nawilżenie jest niestety wystarczające I nie jestem pewna, czy ta parafina trochę mnie nie przesusza...


Wczoraj zrobiłam już zakup z październikowej listy - byłam w aptece, do której wybieram się raz na dwa miesiące po leki (mają najtaniej, a jest mi zupełnie nie po drodze). Okazało się, że mają krem Pharmaceris z kwasem migdałowym w dobrej cenie, tylko 2 zł drożej niż w Gemini, to kupiłam, bo nie wiem, kiedy zbiorę większe zamówienie apteczne.

Farmaceutka od razu mi powiedziała, że filtr minimum 30 - chciałam używać spf 15... Ale mam jedno małe przebarwienie na policzku i postanowiłam, że lepiej jednak nie ryzykować.
W tamtej aptece nie było już żadnego wyboru z filtrów, więc w następnej kupiłam za ok. 40 zł Uriage Bariesun SPF 30. Był w zestawie z jakąś torbą i dzięki temu był 30% tańszy - ten sam bez torby miał tylko -15% rabatu Uznałam, że cena jest korzystna. Nigdy nie miałam filtra z tej marki, ciekawe, jak się spisze.

Kupiłam też szampon Pharmaceris do wypadających włosów - Himalaya średnio się spisuje, Fructis mi nie służy przy skórze głowy, a nie chcę drugi raz pod rząd stosować Friedy, bo kiedyś mnie bardzo przesuszył.

Trochę wyszłam poza listę, ale właściwie nic z tego za zachciankę nie uznaję i mogę już odhaczyć zakup z listy październikowej.


Otworzyłam wczoraj mini masełko TBS Chocomania - posmarowałam nim tylko nogi, zapach jest zdecydowanie za intensywny i zbyt duszący jak dla mnie!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora