Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-26, 09:21   #2504
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Odpoczynek by się bardzo przydał.
Na pewno coś wymyślicie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Właśnie muszę pomyśleć, ale na razie mam chaos w głowie i na dzień dzisiejszy na pewno byłaby za długa.
Ja od rana jestem wściekła, mam okropny dzień w pracy, więc jakbym teraz robiła listę, to chyba bym zbankrutowała

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też jestem bardzo zadowolona z tego kremu, ale nie czuję w nim zapachu.
Naprawdę? Tzn. ja mam bardzo wyczulony zmysł węchu (co bywa przekleństwem), ale żeby aż tak? Dla mnie pachnie i to wyraźnie, tak lekko słodko

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie chyba na dzień dzisiejszy nie przesusza, chociaż też nie jestem fanką parafinowych smarowideł, ale mam podobne odczucia co do tego kremu. Niemniej do pracy się nadaje.
Za to w domu otworzyłam krem oliwkowy Palmers i jest super.
Jak najbardziej, do pracy się nadaje, ale wolałabym silniejszą pielęgnację
A ten oliwkowy zostawia tłustą warstwę? Jak pachnie?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci się spisze ten filtr.
Jasne Zacznę go najpóźniej w poniedziałek.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Starałam się nadrobić wątek, od zeszłego tygodnia panuje u mnie jakiś istny sajgon, cały weekend przesiedziałam na szkoleniu od rana do wieczora A w pracy też dużo zamieszania, oby od przyszłego tygodnia wszystko się unormowało
Trzymam ckiuki, żebyś miała trochę luzu

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Snow,baza Smashboxa od Ciebie jest rewelacyjna i używam ostatnio tylko tych próbek Na pewno ją w przyszłości kupię, czekam tylko na promocję w Sephorze na -20%
Bardzo się cieszę!

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zachwycił nowy podkład YSL, trafiłam na niego przypadkiem w TS, przetestowałam próbkę i się zakochałam Rewelacyjny odcień, efekt taki, jaki lubię. Na pewno go kupię, ale chyba na All, bo cena w S. jest trochę zaporowa .... W sumie żałuję teraz, że kupiłam MAC'a, daleko mu do YSL.
Mam próbki, ale jeszcze go nie testowałam.


ice, wczoraj wzięłam oglądałam True Match. Vnanille bardzo ładna, ale wzięłam próbkę w odcieniu W4 D4 - ten kolor to ideał!!! Wbrew pozorom dosyć jasny, zółtawy, chyba po raz pierwszy mam podkład stuprocentowo w kolorze mojej cery!
Nie mogę się nadziwić
I póki co fantastycznie zachowuje się na skórze

Dziewczyny, polecicie jakieś bibułki matujące? Jesienią i zimą moja sucha skóra reaguje czasami nagłym świeceniem od klimatyzacji i mocnego ogrzewania...
Zużyłam 3 opakowania Shiseido i są dla mnie idealne, ale wolałabym chyba coś tańszego teraz.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej teraz to zaczynam czuć że to już za 3 dni.
Nic się nie denerwuj, na pewno będzie dobrze, wszystkie tu trzymamy mocno kciuki za Ciebie!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora