Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy macie babskie sposoby na Policję?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-11, 22:07   #22
Ef-fka
Raczkowanie
 
Avatar Ef-fka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 137
Dot.: Czy macie babskie sposoby na Policję?

Moje przygody z Policją są dość barwne, czasem się zastanawiam co Oni o mnie moga myśleć.
Nie zapłaciłam NIGDY ani jednego mandatu
Nie ma generalnie chyba idealnego sposóbu na policjanta, trzeba wyczuć jakim jest typem człowieka czy poważny czy bardziej wyluzowany i rozmowny i wtedy ruszamy do babskiego ataku
Historia nr1:
March-effka jedzie bez świateł (połowa października) i co 20 km za szybko.
Zatrzymują oferme i jeden z panów policjantów patrzy głeboko w oczy i pyta " Czy wie Pani jakie przepisy Pani naruszyła?"
March-effka (bardzo mocno trzepiąć rzęsami "ala słodka idiotka")
"YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYY, nie ale jak mi Pan powie to OBIECUJĘ że już nigdy nie złamię żadnego przepisu"
Odjeżdżam z pozdrowieniami z komistariatu nr.....
(jak widać dobrze pomalowane rzesy robią swoje )

Historia nr 2:
Merch-effka zostaje zatrzymana za jazdę bez pasów!
Powód " Szanowny panie władzo, otóż...... jestem po operacji powiększania biustu i nie mogłam zapiąć pasów bo jeszcze boli! Pokazać ?"
Niech nikt mnie nie pyta jak zareagowal policjant, chyba mi się udało bo był młody i dopiero zaczynał na drogówce. Musiał być w ciężkim szoku, a że mam czym oddychać więc uwierzył w moją zbolałą minę i przygarbioną sylwetkę właścicielki serii limitowanej marki D.
Odjechałam bez mandatu.(gorzej gdyby kazał pokazać )
Historia nr3
March-effka w NIE SWOIM AUCIE, bez papierów (dowód rejestracyjny, prawo jazdy)
Zatrzymana bo wyjeżdżała na zakazie (wolno tam tylko taksówkom i autobusom)
Młodzi policjanci więc do dzieła " o jezuuuuuuuuuu jaka ja głupia jestem, wziełam auto na chwilke, mama własnie zakupy robi.... a ja psiaczki odsikac jechałam bo bidusie tyle godzin same, a ja tuż za rogiem mieszkam... a jeszcze bez pracy jestem a panowie mi chca mandacik wlepić , a ja nie sądziłam że tędy nie wolno jechać, ten zakaz taki malutki, okularów nie włozyłam...."
" No niestety ale jakiś mandacik musimy dać"
"To jednak komendat policji miał racje, umiecie tylko babom wlepiać mandaty takie z was chłopy-- o a tamten pan teraz naruszył przepis i jakoś nie zareagowaliście"
"a co jeszcze o nas komendant mówił"
"oj........ sporo ale jak dostane mandacik to nic nie powiem"
"tak nas Pani zatrajkotała tym swoim gadaniem, ze zapomnieliśmy co miało na tym mandacie być(i duży usmiech), z babą człowiek nie wygra, prosze jechac odsikać psy i wrócic po dokumenty"

Historia nr4:
Z powodu budowy A4 jest zablokowana i wyjeżdżając ze stacji benzynowej march-effka z czystego lenistwa , jadąc bez świateł zawraca na owej A4 i zjeżdża wprost na.............. usmiechnietego policjanta machającego lizakiem.
DOstaje zaproszenie do radiowozu i słucha monologu: " bez świateł, podwójna ciągła..... no jakieś 600 zł bedzie i punkty karne"
"A ja jeszcze bez pasów jechałam to może jeszcze to mi panowie dorzucą"
"Pierwszy raz widzimy że ktoś się doprasza o mandacik"
"A co mam zrobić, płakać nie będę, rozwodu też się nie boję"
"A co jest pani w trakcie"
"Nie ale po dzisiejszym dniu będę, dzięki własnej głupocie i panów spostrzegawczości"
"Hm i co mamy z tym zrobić"
"Zawsze któryś z panów może się ze mną ożenić w ramach zadośćuczynienia"
I spojrzeli na mnie i puścili mnie , a mandacik porwali i miłego dnia życzyli

To są historie które zdarzyły mi sie naprawdę i nie zamierzam ich już nigdy powtarzać. Obiecałam sobie ,że będę poważniejszym człowiekiem. Czasem się zastanawiam kto ma wiekszy ubaw- Policja słuchając takich tekstów czy Ja- patrząć na reakcję policjanów.
Wychodze z założenia że poczuciem humoru można więcej zdziałać (po tekście "tata mnie zabije" policjant śmiał się ze mnie i powiedział że lepiej taty nie denerwować i podarł mandat)
Dodam też ze nie posiadam w ogóle uroku osobitego więc chyba nie w tym tkwi tajemnica "nie dostania mandatu".





__________________
everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine
Ef-fka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując