Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-28, 11:15   #29
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Z rozmagnesowaniem to jest największy problem. Mi z głupim portfelem robili takie problemy, że szkoda gadać. Kazano mi szukać paragonu, żeby był dowód, że portfel kupiłam rzeczywiście w Stradim
Pikałam wszędzie, oczywiście wszystkie sklepy Inditexu, Real, Deichmann itd. Ostatecznie problemu pozbyłam się dzięki małżonowi, który po jednej wizycie ze mną w Realu postanowił tak długo grzebać przy portfelu, aż naruszył zabezpieczenie i problem zniknął. Niemniej niesmak do akcesoriów z Inditexu pozostał i raczej już się nie skuszę na żadne portfel od nich
też nie miałam paragonu z zary, a na dodatek kupowałam kopertówkę za granicą, pani z początku też nie była jakaś chętna, ale przekonałam ją, że co niby mam zrobić, nikt nie trzyma paragonu parę miesięcy, bo i po co, a nie będę się stresowała za każdym razem wchodząc do sklepu
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora