Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matki emigrantki, czyli jak to się robi w UK - część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-29, 12:04   #27
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: Matki emigrantki, czyli jak to się robi w UK - część V

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość





Lazurowe,witaj na wątku,zazdroszczę Francji,kocham ten kraj,co prawda widziałam tylko Paryż,ale skoro on jest taki cudny to jaka musi być reszta kraju? I dzięki za kartacze,zrobiłam,wyszły, a potem brzuchy z przejedzenia bolały

emilia jedź na emergency,nie wiadomo co się tam dzieje,a przecież jesteś w ciąży,więc każda nieprawidłowość może być groźna,nawet ból biodra

ewurka zmień proszek na inny non-bio i zrezygnuj z płynu do płukania . Co do kup,to owszem takie wypływanie to był u nas standard ,a do tego Milka potrafiła robić kupala w trakcie przewijania i strzelać nim na odległość,więc nawet ściany bywały do mycia

Dla reszty buziak i zdrówka dla chorowitek

U nas 29 tydzień,cukrzycy nie mam,wyniki super,więc jak by to powiedzieć jestem stworzona do bycia w ciąży. Może zostanę surogatką Milka poszła do przedszkola i jak na razie bez większych problemów się obeszło,ale pierwszą infekcję już zaliczyliśmy. A poza tym u nas bez zmian. Święta spędzimy tutaj,zresztą już 7 raz,więc się pezyzwyczaiłam. Tym razem moja mama przylatuje,bo akurat będę rodzić,więc pomoc się przyda. Poza tym ja za Polską w ogóle już nie tęsknię,za długo tutaj jestem. Ostatnio byliśmy półtora roku temu,za dużo nas to kosztowało,wolę kasę wydać na jakąś wycieczkę na plażę,a rodzinkę tutaj gościć.
Uciekam obiad robić,dziś pulpeciki z mielonego i brokułów w sosie pomidorowym i kapuście zasmażanej,mój pomysł,jak wyjdzie dobre to wam polecę

Czekam na TZta jak sie nic nie zmieni to podskocze do szpitala

Co do obiadu to brzmi apetycznie Czekam na przepis.
U mnie dzis bedzie zupka jarzynowa, bo tak za mna chodzi od wczoraj... z duza iloscia kalafioru
Jutro pomysle o czyms bardziej tresciwym Tylko niech zaczne normalnie funkcjonowac, bo mnie denerwuje taka bezradnosc
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora