Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Galerie artystyczne w internecie cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 13:43   #44
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. III

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Uderzasz w sedno. Do dziś nie mogę się doprosić usunięcia konta albo chociaż zablokowania wysyłania wiadomości do mnie - ewidentnie mają to w poważaniu. Już drugi raz dostałam wiadomość wewnętrzną o powielenie produktu i zwyczajnie tracę klientów, bo nie przesyłają moich odpowiedzi!!! Wiszą niezmoderowane.
Oczywiście w odpowiedzi [tej niezmoderowanej] jest info o końcu współpracy z galerią z dniem 14.08. A w oczach klienta ja nie odpowiadam na wiadomości co mi się NIGDY nie zdarza - i zła renoma pójdzie o mnie w świat, na co sobie nie pozwolę.
Wracam z urlopu i idę do prawnika bo to już jest celowe działanie na moją szkodę.
Ania, u mnie to samo, maile od klientów raz na jakiś czas przychodzą, nie mam możliwości odpowiedzi a Paniwiadomoktóra na moje maile (które wysyłałam od kilku miesięcy, później już z częstotliwością raz lub więcej dziennie, bo stwierdziłam, że jak po ludzku się nie da, to może na odczepnego mi odpiszą), odpisała:
"Proszę przestać wklejać ciągle to samo, mam urlop i nie mam NAJMNIEJSZEGO zamiaru odpowiadać aż do końca urlopu. Jak Pani napisze jeszcze raz, to Panią wyblokuję i tyle - zachowuje się Pani jak osoba niezrównoważona.
Sprawa zostanie załatwiona do końca stycznia.
Tłumaczyliśmy nawet na forum wizaz, widziała Pani tą wiadomość - nie mamy fizycznie możliwości zmienić stanu wyświetlania profili do wprowadzenia nowej wersji serwisu. Klienci, którzy mieli Pani prace w koszyku mogą nadal kliknąć "zamów podobne" do tych konkretnych prac. Nic na to nie poradzę, że Panią to irytuje? Trudno się mówi, nie współpracujemy, więc nie ma Pani powodów tych wiadomości sprawdzać. Jeśli tak okropnie Pani to przeszkadza [otrzymywanie powiadomienia o zamów podobne] to proszę sobie dodać nas do spamu w poczcie. Nadal, nie poradzę Pani nic na to, więc proszę nie pisać.

I jeszcze jedno, skoro uważa Pani za stosowne wysyłanie mi kilku wiadomości z ponagleniem w SYLWESTRA to ja uważam za stosowne za wyłączenie Pani konkretnie profilu o pół roku później od pozostałych za każdą kolejną wiadomość w tej sprawie, jaką otrzymam w przyszłości"

z utęsknieniem czekałam na wspomnianą zmianę systemu/ wyglądu, z nadzieją, że w końcu schowają moje konto, ale nie, ostatnia wiad. z "zamów podobne" mam z 11.09.2012
...
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując