Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-13, 18:22   #261
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję za pomoc!
jak wrócę do domu przejrzę Twoje odpowiedzi i jeśli czegoś nie zrozumiem to pozwolisz że jeszcze dopytam?

dzięki!
a możesz jeszcze w międzyczasie zerknąć na dwa załączniki, które wcześniej podałam? podkład inglot i krem garnier
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...7&d=1171361620
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...9&d=1171225247
(jeli Ci wygodniej mogę przepisać skład zamiast zdjęcia)
czy w podkładzie jest dużo zapychaczy?

i Bibułki matujące, Pureness, Shiseido

Skład: Kaolin, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Trisodium Edta, Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Erythritol, Dihydrocholeth-30, Hydrogenated Lecithin, Rosmarinus Officianlis, Sodium Dehydroaceatate, Methylparaben, Parfum, CI 77947, CI 77007

nie narobię sobie nimi problemów?
Krem garnier - sporo zapychaczy i w dodatku poliakrylamid w 3 linijce skłądu -
Nie polecam!


Cytat:
Napisane przez MonalisaG Pokaż wiadomość
zostalam pominięta wiec jeszzce raz wklejam

kupilam krem ziaji regenerujacy na noc do naczynkowej cery za 9 zl
pomoze mi to cos wogole? czy sa tu jakies ciekawe i nieciekawe skladniki?
jedeno opakowanie juz zuzylam starczyl mi na 2 miesiace i kupilam drugie a teraz przyczytalam o tym polyacrylamide i boje sie uzywac kolejne 2 miesiace

aqua, caprylic/capric triglyceride, glycerin, isopropyl myristate, butylene glycol, tilia cordata wood extract, cupressus sempervirens seed extract, aesculus hippocastanum ( horse chestnut) seed extract,lecithin, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, cetyl alcohol, polyacrylamide, c13-14 isoparaffin, laureth-7, magnesium ascorbyl phosphate, collagen, sodium chondroitin sulfate, panthenol, tocopheryl acetate, dimethicone, diazolidinyl urea, phenoxyetanol, methylparaben, propylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum,butylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl lonone, linalool, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaaldehyde, hexyl cinnamal, eugenol, citric acid
Na czarno - emolienty, nawilżacze; na zielono - wyciągi roślinne z: lipy, cyprysu, kasztanowca. Na czerwono poliakrylamid - postaraj się nie uzywac preparatow z tym skladnikiem non-stop, po wykonczeniu tego kremu zrób jednak przerwę. Składniki, kotre podkreslilam maja dzialanie uszczelniajace/obkurczajace naczynka.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora