Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HURTOWNIA-24 - PL hurtownia ogólna - wątek ZAMÓWIENIOWY (przeczytaj pierwszy post)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-06, 14:42   #63
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: HURTOWNIA-24 - PL hurtownia ogólna - wątek ZAMÓWIENIOWY (przeczytaj pierwszy po

1. krotkie emu koralowe - 51zl netto

36 - ja (rezerwa)
37 - ja, wolne (rezerwa)
38 - wolne, wolne, wolne
39 - wolne, wolne, wolne
40 - wolne, wolne
41 - wolne


2. sweterek azurowy - 24zl netto
(mix kolorow, rozmiary M-L-XL), mozna pisac jakie kolory i rozmiary sie preferuje, postaram sie rozdzielic)

ja, mazdrajka (M, nie czarny i nie morski), Nika0503 (bialy, bez lub czarny), teja1Rozm. M (chętnie wezmę morski, biały ewntualnie czarny), wolne, wolne, wolne, wolne, wolne, wolne

3. sweterek nietoperz - 24zl netto
(mix kolorow, rozmiary M-L-XL), mozna pisac jakie kolory i rozmiary sie preferuje, postaram sie rozdzielic)

ja, ultrafiolet88 (XL, oprocz bialego), vanillka23 Rozm. M (niebieski lub beżowy), wolne, wolne, wolne, wolne, wolne, wolne, wolne

4. sweterek z sercem - 28zl netto
(mix kolorow), mozna pisac jakie kolory sie preferuje, postaram sie rozdzielic)

ja, ja, ultrafiolet88 (oprocz bialego), ultrafiolet88 (niebieski, szary, bezowy), mazdrajka (nie czarny i nie szary),Kwiatuszek1604 (najchetniej mięta, jasna brzoskwinia,biały, jasny beż), vanillka23 (niebieski lub beżowy lub brzoskwiniowy), domisia1944 (Niebieski, Biały, Miętowy, Łososiowy, Kolarowy), miss kitsch(nie czarny), wolne

5. gladki swetr - 32zl netto
(mix kolor)

ja, Mya1989,matkachrzestna (najchętniej czarny, biały, szary, braz, byle by nie żaden różowy, pomarańczowy, niebieski, zielony itp ), juhu84 (kolor obojetnie byle nie kolor żółty kolory brązu i rudości) ,Nika0503 (byle nie roz), lianeska (byle nie zielony i róż-chetnie czarny, biały, niebieski), wolne, wolne, wolne, wolne

Edytowane przez Svinecka
Czas edycji: 2012-10-16 o 14:29
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora