Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-14, 17:54   #269
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
no nieeeeee

ja chyba po prostu umrę !!!
za chiny nie znajdę żadnego kosmetyku

krem la roche effaclar ... nawilżająco matujący nie matuje wiec nie jest taki genialny pod makijaz.

a te?
mają coś niebezpiecznego?
ewentuaLNIE KTORY Z NICH JEST ŁADNIE NAWILŻAJĄCY

ogórkowy ziaja:
Skład: Aqua (Water), Isopropyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Hexyl Laurate, Ceteareth-20, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber), Fruit Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Acrylates Copolymer, Dimethicone, Hydrogenated Coco-Glycerides, Stearic Acid, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Acrylates/C10-30 Akryl Acrylate Crosspolymer, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Sodium Hydroxide

Yves Rocher, Pure Calmille, Hydratant Ete (Lekki żel nawilżający)
Skład: Aqua, Alcohol Denat., Urea, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Oleth-20, Carbomer, Parfum, Oleth-10, Methylparaben, Limonene, Tetrasodium EDTA, Aloe Barbadensis, Allantoin, Sodium Hydroxide, Linalool, Chamomilla Recutita, Hexyl Cinnamal.



La Roche Posay, Hydraphase texture legere (Emulsja nawilżająca do cery mieszanej i tłustej)

Skład: Aqua, cyclohexasiloxane, hydrogenated polysobutene, glycerin, alcohol denat, polyethylene, PEG-20 stearate, cetyl alcohol, C13-14 isoparaffin, PEG-100 stearate, Sodium carbomer, zinc gluconate, glyceryl stearate, disodium EDTA, propylene glycol, copper sulfate, laureth-7, xanthan gum, pentylene glycol, ethylhexyloxyglycerin / ethylhexylglycerin, polyacrylamide, methylparaben, propylparaben, parfum

La Roche Posay, Effidrate

Skład: aqua, peg-6 stearate, peg-32 stearate, stearic acid, di-c12-13 alkyl malate, glycerin, aluminum starch octenylsuccinate, hydrogenated palm/, palm kernel oil peg-6 esters, buxus chinensis, octoxyglycerin, pentylene glycol, benzoic acid, carbomer, methylparaben, parfum, propylparaben, sodium hydroxide
Nie umieraj, wybierasz coraz lepiej

Nie wiem jak bardzo Twoja skóra potrzebuje nawilżenia, ale mam tu trochę porównania z doświadczenia. Yves Rocher wg mnie odpada. - alkohol za wysoko w skłądzie. Testowałam na sobie i ZIaję i Hydraphase Legere. ZIaja jest, nawet patrzac na skłąd, bardziej zapychajaca, ma wiecej konserwantow. Z kolei Hydraphase Legere to jeden z moich ulubionych kremow i akurat ten moge polecic z czystym sercem - nawilza bardzo dobrze, a ma o wiele krotezy i prostszy sklad - czyli to o co nam chodzi. Effidrate jest w porownaniu do Hydraphase Legere bardziej tresciwy, raczej dla skory suchej, odwodnionej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora