Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 19:42   #278
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
o to miłe co napisałes
ja strzelam w ciemno
powiem Ci, że moja skóra lubi nawilżenie a nie cierpi "matowienia" bo niestety broni się i wydziela ogromne ilości sebum
a potrzebuje dobrego kremu pod makijaż.
W takim razie Może Ci pasowac: Hydraphase Legere LRP, HYdrance Optimale Legere od Avene, Active C od LRP, wersja XL [ z filtrami].

Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
ojej! trace nadzieję!
mam nadzieję, że w końcu zdobędę skład "lżejszych" fluidów KRYOLANa i będę mogła je tu wkleić do opisu
przy okazji - jeśli ktoś ma kryolana proszę zerknijcie na ten wątek (2007-01-30, 15:35)
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=168885&page=3

a na razie zerknij proszę w wolnej chwili na te:

Lancome, Adaptive

Skład: Aqua/water, cyclohexasiloxane, cyclopentasiloxane, isostearyl palmitate, butylene glycol, nylon-12, PEG-8, cetyl PEG/PPG -10/1 dimethicone, PEG20, magnesium sulfate, pentylene glycol, helianthus annuus/sunflower seed extract, hetera helix/ ivy extract, phytic amid, glycerin, PPG-1-PEG 9 Lauryl glycol ether, C9-15 fluoroalcohol phosphates, sodium polyacrylate, silica dimethyl silylate, alumina, aluminium hydroxide, disodium stearoyl glutamate, disteardimonium hectorite, polyglyceryl-4 isostearate , acrylates copolymer, triethanolamine, perfum/fragrance, methylparaben, phenoxyethanol, chlorophenesin, capryl glycol, butylparaben [may contain CI 77492, CI 77499/ iron oxides, CI 77891/titanium dioxide, mica ]

skład długi... i tyle wiem

L'Oreal, True Match [Perfect Match] (Podkład dopasowujący sie do skóry)


Skład: /kolor C3/ Aqua/water, isododecane, cyclopentasiloxane, glycerin, cyclohexasiloxane, peg-10 dimethicone, polymethyl methacrylate, butylene glycol, dimethicone, isoeicosane, disteardimonium hectorite, cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, sodium chloride, c9-15 fluoroalcohol phospahtes, polyglyceryl - 4 isostearate, hexyl laurate, isostearyl neopentanoate, diazolidinyl urea, methylparaben, propylparaben, tocopherol, panthenol, [+- may contain: CI 77891/ titanium dioxide, CI 77499, CI 77491, CI 77492/ iron oxides, mica]



La Roche Posay, Unifiance, Podkład optycznie wygładzający, wersja dla cery tłustej i mieszanej

Skład: aqua, cyclopentasiloxane, glycerin, isododecane, alcohol denat., talc, silica, cetyl peg / ppg-10/1 dimethicone, nylon-12, kaolin, magnesium sulfate, polyglyceryl-4 isostearate, allantoin, acetylated glycol stearate, tristearin, diphenyl dimethicone, disodium stearoyl glutamate, phenoxyethanol, disteardimonium hectorite, methylparaben, butylparaben, aluminum hydroxide, (+/- may contain, ci 77891 / titanium dioxide, ci 77499, ci 77492, ci 77491 / iron oxides)

prrrrrrrroooooszę
Wybierz L'oreala albo LRP. Jesli chodzi o mnie- zuzyłam kilka próbek LRP i byłam zadowolona, a moja mam twierdzi, że lepszego podkłądu od Unifiance nie ma [ona ma wersję do sk.suchej]. CHociaz nie wiem czy nie powinnas sie sdecydowac na wersje do cery suchej - ta do mieszanej ma glinke, ktora matuje, a pisałaś, ze nie lubisz efektu matowienia...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora