Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-10, 12:40   #3665
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona siódma!

Witajcie mamusie dzisiaj juz nie marzne,nauczylam sie rozpalac w kominku i nareszcie mam ciepełko tylko zeby mala teraz upilnowac to masakra niezle sie za nia nabiegam.

Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
ważko jak zobaczyłam te kaloszki w groszki to się rozmarzyłam - cudownie byłoby mieć córunię
oj tak,ja teraz marze o drugiej dziewczynce a potem,za pare lat o synku

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
koniecznie musicie zabezpieczyć kominek, bo to będzie mega frajda dla małego odkrywcy . są dzieci co słuchają i jak się im powie ze nie wolno to nie podchodza i nie robią głupot, ale Seba na pewno by przy takim kominku był pierwszy
Wiem,wiemszukam teraz czegos co by sie nadawalo ale wyglada na to,ze chyba sami bedziemy musieli cos skonstruowac,te sklepowe oslony latwo mozna przesunac a jedna idealna znaleziona na allegro kosztuje ponad 500zl to ja podziekuje

Cytat:
Napisane przez k190172 Pokaż wiadomość

Widze że mamy takie same marudki i tak samo myślimy Też mi daje nieźle w kość i na początku chciałam odpocząć pójść do pracy ale z drugiej strony chcę jak najmniejszą różnicę wieku bo licze na to że Igorek by się lepiej dogadywał z rodzeństwem. Tylko sama nic nie zdziałam
To daj znac jak juz zaczniesz dzialac moze spotkamy sie wtedy na kolejnym watku dla brzuchatek heh

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wiec z otchlani rozpaczy z zielona herbatka i papierosem i informuje, ze jakbym sie nie odzywala, to znak, ze wyladowalam w Tworkach. Podam Wam numer sali i oddzial, przyslecie paczki?
Obys szybko wyskoczyla z tej otchlani zycie czasami jest nie do ogarniecia ale czytajac Twoje wczesniejsze posty wywnioskowalam,ze Ty twarda babka jestes

Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość

Mam dziś dzień lenia.
W domu czysto, obiad zrobiony, muszę chyba w jakiś szafkach posprzątać
Ha!mam dzis to samo teraz leniuchuje poki mala spi,za to po obiadku wyruszam w miasto w celu zakupu,firanki,narzuty na wyrko malzenskie,poduszek i lampki wszystko mam juz upatrzone jak moj maz zjedzie wreszcie z roboty to domu nie pozna heh

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość
Yeahhhh, kupiłam wczoraj Kubie czadowe kaloszki i czapkę na zimę! Jak pójdzie spać napiszę więcej i pokaże foty
buziaki
poka,poka
__________________
Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując