Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-11, 13:01   #4985
Paulaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Paulaaa23
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 637
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część II

Hej. Zaraz zmykam do fryzjera. U nas już dobrze, przedwczoraj kupiłam małemu Hippa i dałam na wypróbowanie... Wypił wszystko i gdy podniosiłam go do odbicia, od razu rzyg. Potem chciał znów jeść, dałam cyca, zwymiotował. I kiedy po dłuższym czasie znów zjadł i usnął, ngle zaczął wymiotować i się dusić przy tym. Musiałam go głową w dół wziąć, bo nie mógł oddychać i całą podłogę zarzygał... co ja przeżyłam....


Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Dzisiaj po kąpaniu oliwkowałam ją i głaskałam po brzuszku.. i mówię przy tym "hejo... hejo" - ona zaciesz.. najpierw z efektem dźwiękowym "eeeeee" "aaaaaa" i nagle "hehe" tak przez 2 sekundy zaśmiała się naprawdę
Oczywiście chętnie bym to nagrała ale aparat jak zwykle jest tam gdzie nie trzeba Ale jeszcze będzie okazja... już wiem że ona umie się tak śmiać , teraz czekać aż sama się tego wyuczy
super i zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez Opalia Pokaż wiadomość
W załączniku obiecane zdjęcia - tylko kilka na razie - może później dam więcej,bo mamy ich całkiem sporo
prześliczne

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
dzięki Agunia jest dobrze!
dzięki Paulina
zważyliśmy małą (po kupce i prawie na głodniaka) i wyszło że przybywa jej 40 g dziennie tylko na piersi bez dokarmiania jakiegokolwiek Moje cycki w końcu działają (po pozbyciu się nakładek)!
ekstra
__________________
Adaś

Paulaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora