Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-11, 18:12   #18
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Ech, zaszalałam, kupiłam przyjaciółce na urodziny Chanel Allure EDP 100ml- tylko szszszaW tamtym roku mąż jej kupił też setkę,ale podróbę za ok. 200zł,przykro mi się zrobiło, jak pochwaliła się nią przede mną,a ja musiałam ją uświadomićMówiłam,żeby reklamować ,ale stwierdziła,że to już za późno, a zapach nawet może być, choć nietrwały-widziałam jak jej przykro,bo nie jest to osoba, która szasta pieniędzmi, a to jest jej wymarzony zapach.Pewnie mnie zabije,ale co tamStrasznie się cieszę,że będzie mieć w końcu wymarzony oryginał-

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Upolowałam malutką używkę Un Air de Samsara- w ciemno oczywiście, mam nadzieję, że mi się spodoba
Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim najnowszych nabytkow

A u mnie pojawily sie dwa nowe flakoniki : The Taste of Fragrance Womanity TM i Poeme Lancoma.
[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;36988850]Przyleciał do mnie odlew Chergui z rozbiórki forumowej [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
dużo tego było ostatnio na szczęście odlewki, więc czuję się rozgrzeszona Cieszy mnie z tego wszystkiego bardzo "stara" DV, zapas Szpilkówny i Coromandel
Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Dzisiaj przylecialo zamowienie z YR
Ode a l'Amour i So Elixir

i nie wiem czy sie chwalic, bo to e-glamour
chwile temu upolowalam Thierry Mugler Angel Violet 50 ml
zobaczymy, czy przesylke jutro nadadza
oby
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Na targowisku upolowałam CKin2U- całkiem niedawno pozbyłam się swojej flaszki (też w wymianie), ale jednak zapach fajny, chcę go znów mieć.
Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Upolowałam 50tkę Light Blue Dreaming in Portofino dawno nic mnie tak nie ucieszylo-teraz nie mogę się doczekać aż doleci
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Wczoraj przyleciała odlewka Serge Noir
Od dawna już chciałam odlewkę, żeby być na 100% pewną, iż flakon również jest mi potrzebny
Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim
A propos Habanity...też taką chcę upolować o jejusiu edp
U mnie tylko cerrrwony lakier
I dostałam miniaturkę Guerlain carrrną a prosiłam tylko o próbkę
(Trza w totka zagrać)
Cytat:
Napisane przez Jaspersen Pokaż wiadomość
Polujcie, polujcie bo Habanita edp jest bossssska! Mam ją na sobie kolejny dzień i wciąż nie mogę się nacieszyć

A do mnie dziś dotarły "Un Parfum des Sens et Bois" The Different Company [chyba od wizażanki? na all upolowane]. Dam im szansę za parę dni, bo póki co, oceniam przez pryzmat potęgi Habanity i wydają mi się jakieś takie niemrawe.
Gratuluję, ja, z uwagi na powyższe już nie poluję w tym miesiącu
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2012-10-11 o 18:17
golgie jest offline Zgłoś do moderatora