Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? - część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-12, 21:31   #27
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? - część IX

Cytat:
Napisane przez Idealist Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim najnowszych nabytkow

A u mnie pojawily sie dwa nowe flakoniki : The Taste of Fragrance Womanity TM i Poeme Lancoma.
Czyli wszystko to co uwielbiam gratuluję

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
dużo tego było ostatnio na szczęście odlewki, więc czuję się rozgrzeszona Cieszy mnie z tego wszystkiego bardzo "stara" DV, zapas Szpilkówny i Coromandel
Gratuluję, szczególnie tego ostatniego

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Upolowałam 50tkę Light Blue Dreaming in Portofino dawno nic mnie tak nie ucieszylo-teraz nie mogę się doczekać aż doleci
to oby dotarł jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Wczoraj przyleciała odlewka Serge Noir
Od dawna już chciałam odlewkę, żeby być na 100% pewną, iż flakon również jest mi potrzebny
Gratuluję też by mi się przydała taka taktyka odnośnie Lutków, a ostatnio na rozbiórkowym takich ich wysyp był, kiedy ja kasy nie miałam

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Ech, zaszalałam, kupiłam przyjaciółce na urodziny Chanel Allure EDP 100ml- tylko szszszaW tamtym roku mąż jej kupił też setkę,ale podróbę za ok. 200zł,przykro mi się zrobiło, jak pochwaliła się nią przede mną,a ja musiałam ją uświadomićMówiłam,żeby reklamować ,ale stwierdziła,że to już za późno, a zapach nawet może być, choć nietrwały-widziałam jak jej przykro,bo nie jest to osoba, która szasta pieniędzmi, a to jest jej wymarzony zapach.Pewnie mnie zabije,ale co tamStrasznie się cieszę,że będzie mieć w końcu wymarzony oryginał-

Gratuluję przyjaciółce flachy, a w szczególności takiej osoby jak Ty obok niej

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Gratuluję przyjaciółce takiej przyjaciółki, jak Ty

Do mnie przyleciały moje ostatnie nabytki- In2U i Un Air de Samsara, właśnie zabieram się do testów
Jestem ciekawa tej Samsary

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim a szczególnie przyjaciółce goglie .

A ja będę miała flaszkę Jasmin Noir L'Essence, Rodriguez for Her EDP i klikły mi się 2 perełkowe flaszki Kiliana: Prelude to Love i Love and Tears
Szalona zazdroszczę dwóch ostatnich mimo, że nie znam

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Kliknęły mi dziś Dior Hypnotic Poison i maluszek Addicta 2, na którego już dłuugo polowałam
I Hypnotica też zazdroszczę

A ja wygrałam licytację Tendre Poison dzisiaj

i dodatkowo dostałam Daisy MJ połowę flakonika, ale lekko nadpsutego to zawsze może ładnie stać i wyglądać, a czasem odświeżyć powietrze i pustą buteleczkę HP Elixir która pójdzie w świat, jak kupię swój flakon, na razie cieszy moje oko
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora