Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja mama...
Wątek: Moja mama...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-14, 00:10   #29
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Moja mama...

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Może pomóż mamie znaleźć jakieś zajęcie, coś co by Ją wciągnęło. Nie znam Twojej mamy, nie wiem co ją kręci. Kurs szycia, czy szkolenie na DJ-a, może kursy językowe, To ją oderwie od siedzenia w domu i zamartwiania się, a i pomoże w zawarciu nowych znajomości. Myślę, że Twojej mamie potrzeba relaksu. Skoro nie chodzi o kasę, to może niech weźmie przyjaciółkę i do spa. Jak się ciało wypieści to i na duszy lżej A pięćdziesiąt lat...........to jeszcze wiele może się wydarzyć. Nigdy nie jest za późno na to, by żyć pełną piersią Ja wiem, że dwudziestolatkom wydaje się, ze pięćdziesiątka to już starość ale uwierzcie, to nieprawda To zaczyna się druga młodość, dzieci odchowane, chata wolna Żarty żartami, a tak poważnie to pomóż mamie, bo szkoda żeby się zamartwiała i żyła w ciągłym stresie A co do ojca, to niestety z moim miałam to samo, a i teraz z moim byłym. zarabia kupę kasy,a mi na dzieci daje 400 zł raz na pół roku, ech...........
Możesz zrobić coś takiego. Twoja mama zrzeknie się alimentów (dług nie zniknie), a Ty i Twój brat złożycie wnioski do sądu o przyznanie alimentów od ojca. Jak nie będzie płacił (a to więcej niż pewne) to wtedy Wy pójdziecie do komornika i Wy złożycie o przyznanie Wam pieniędzy z funduszu i innych dodatków. Nie przekroczycie przecież limitu dochodu na osobę, skoro Waszym jedynym dochodem bedą alimenty od ojca i pomoc finansowa od mamy.
hmm..to jest niezły pomysł w sumie, ciekawe czy nie istnieją jakieś kruczki prawne, które uniemożliwią takie działanie..Może musieliby mieszkać sami? A skoro przy mamie to może i tak brany byłby dochód na rodzinę czyli zarobki mamy brano by pod uwagę ..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując