Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-16, 09:31   #1458
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
(...) trochę mnie zaskoczyło patrząc na jej bilans w poście gdzie tag ile warta moja facjata , suma 1400zł no niby lubi sobie kupić drogi kosmetyk itd itp a w pamiętnym filmiku który pogrzebał jej działalność na YT podkreśliła ze psika się testerami z drogerii X bo nie stać ją na perfumy , dość dziwne bo kosmetyki kupuje z górnych półek .
a moze wcale nie kupuje, ale robi makijaz w miejscu (bylej?) pracy?^^

tak w ogole, to bardzo bezsensowny, w mojej ocenie, jest ten tag, bo niby czego ma dowodzic? tym bardziej, ze ceny bywaja rozmaite - ot, ja uzywam do makijazu co do zasady kosmetykow tzw. wysokopolkowych, za ktore nie daje wiecej niz za sredniopolkowce - wiec obraz moze byc bardzo przeklamany.


Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
widzę, że wątek został ożywiony przez dyskusję o 'płukacie'. Moim zdaniem nie ma się co czepiać, można zwrócić uwagę, ale bez pisania elaboratów na temat jakiegoś błędu, bo i tu na wątku można znaleźć parę smaczków językowych.
elaboratow tu nie zuwazylam, wiecej bylo mowy o reakcji Pauli na zwrocenie jej uwagi.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora