Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio sobie uszyłyście?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-17, 06:52   #4206
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Co ostatnio sobie uszyłyście?

Cytat:
Napisane przez liwias Pokaż wiadomość
faktycznie cicho tu jak makiem zasiał. To ja pierwsza się pokajam - trochę was zaniedbałam, właściwie publikuje nowości tylko u siebie na blogu. Trzeba to zmienić. Wrzucam parę ostatnich uszytków:
Wszystkie widziałam, wszystkie na bieżąco komentuję i wszystkie mi się podobają bo szyjesz w moim stylu ))

Cytat:
Napisane przez kasiek228 Pokaż wiadomość
CZeść wszystkim. tak dawno nic nie szyłam, więc tez sie nie chwalę.... ale wczoraj udało mi się uszyć sukienkę ( tunikę)... tylko czarny pasek mi tu nie pasuje.... może jakiś różowy? albo czerwony?
co robicie jak nie szyjecie? czy to samo co ja...? praca, praca, praca, obowiązki, obowiązki, obowiązki??? tak mi brakuje czasu na szycie...
Kasiek już nawet brązowy pasek pasowałby bardziej, bo nie byłoby takiego dużego kontrastu Fajna ta tuniczka, lubię takie
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

A mi brakuje zarówno czasu, jak i energii, bo jak już znajdę moment, to wtedy walnę się z książką na fotelu i mogłabym tak siedzieć godzinami
Kurcze tez czuję się "wypompowana" :/ Wstaje wcześnie rano a kładę się spać późno. Weekend mija nie wiem kiedy Może jakieś witaminki trzeba zażywać Poza tym teraz byłam zajęta czymś innym niż szyciem.


Pokazuję to co uszyłam jakiś czas temu. Teraz szyję sukienkę - kolejną... A potem chcę się przerzucić na bluzko-tuniki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9066423.jpg (178,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9156530.jpg (199,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9226638.jpg (148,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9156582.jpg (287,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9186610.jpg (212,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9186616.jpg (199,1 KB, 5 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując