Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 13:22   #3590
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Celka ja też za bardzo nie wiem co Gosia robi w p-lu, juz wczesniej pisałam, że ogromnym minusem nasze p-la jest brak komunikacji pań z rodzicami, na pierrwszym zebraniu panie dobitnie informują, żeby ich np. rano o nic nie pytać, nie zagadywać, bo muszę pilnowac dzieci, popołudniu na dyżurze zostaje może z jedna pani-niekoniecznie nasza i tez sie nic nie mozna dowiedzieć, pozostają konsultacje, w tym roku nawet nie wiem kiedy będą, bo panie nawet nie podały, trzeba śledzic na tablicy może wywieszą, albo może powiedza na kolejnym zebraniu - niedlugo powinno być takie krótkie z tymi kartami obserwacji do przejrzenia i podpisania przez rodzica.
Po zebraniu jak mi sie uda dopchać to czasem porozmawiam, ale za dużo tez się nie dowiem, mnie bardzo interesuje czy Gosia je w p-lu, bo ona je bardzo wybiórczo. Np z zup teraz to tylko rosół, na drugie danie potrafi zjeść same ziemniaki, bez mięsa, a o surowce to juz wogóle nie wspominam. Na każdym zebraniu pytam czy Gosia je, bo przychodzi głodna jka wilk-ja rozumiem, ze porcje w p-lu są malutkie np. podobno dostaja po 2szt. pierogów no ale jakby cos zjadała to by w domu coś może tylko przekąsiła, a ona czasem az sie rzuca na jedzenie aby szybciej, aby sie zapchać np. sucha buła.
Panie jak mi odpowiadają to tak bez przekonania "chyba je"
odnosnie jeszcze tych kart obserwacji, to ja rozumiem, że przy tylu dzieciach nie mozna dokladnie zaobserwować, czy dziecko ma dana umiejętność i w jakim stopniu opanowaną, ale szlag mnie trafia jak widze u Gosi w tabelce, że jakąś umiejetność ma opanowana słabo i wg karty obs. nie ma postepu przez te 2 lata a w poradni, a nawet pani psycholog w p-lu chwali, że gosia to umie bardzo dobrze
oszaleć mozna
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując