Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-17, 15:57   #4994
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Zbuntowane dwulatki szaleją, a mamy na wizażu siedzą i meliskę chleją III-IV 2

Beata bo my tylko na wesele wpadliśmy , młody do szkoły chodzi więc teza wracać.

Ja tutaj czapki nie zakładam i na dodatek bez kurtek chodzą. Teraz musze je pakować i w tch ciężkich skorach muszą wracać.

U moje mamy tez tyle biedronek ze szok , chyba mnie jedna ugryzla . Mój młody chodzi i się jara nimi, mowi wszystkim ze to chińskie biedronki i one jedzą polskie , wiesz . Hehe wkretka ma niezła.

Madzia tez miałam te do chodzenia przy młodym i tez kilka razy użyte , nie sprawdziło mi się , zreszta szybko zaczął chodzić.


Evi pytałam dentyste o ta fluoryzacje zębów i mówił ze to jak już to dla starszakow , przedszkolaków , bo pisałas ze chcesz małej zrobić , ale nie wiem czy teraz czy na przyszłość. A dwa to mowi ze od tego się już odchodzi bo fluor jest wszędzie . .

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Na mecz się zalapie hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora