Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 02:01   #29
bukan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Kilkunastoletnie gazy - odwieczny problem

Witam, pozwolę się podłączyć do wątku ze swoim problemem
Ostatnie dwa lata są moją udręką. W młodszej młodości () nie miałam problemów z jedzeniem - jadłam z umiarem, świetnie wyglądałam. niestety, od niemal dwóch lat tyję bez przyczyny (od kwietnia 2011 10kg!). potem miałam przerwę pomaturalną i poszłam na studia, zaczęło się jedzenie w biegu i na szybko, także fast foodów. ograniczyłam to, ale teraz mam problem jak autor wątku - mianowicie gazy mam PO WSZYSTKIM. czegokolwiek bym nie zjadła, nie wypiła (oprócz czystej wody)... podobnie jest z okropnym przelewaniem się i burczeniem w brzuchu - zarówno teraz jak i w przeszłości jadałam nieregularnie i właściwie te same produkty - jednak teraz, by się najeść i by w tym brzuchu mi nie burczało, muszę zjeść 5 razy więcej. kiedyś połowa pizzy mogła mi wystarczyć bez żadnych skutków ubocznych nawet na dwa dni - piękne czasy, teraz starczy na dwie godziny :/
i zauważyłam także, że po każdym większym posiłku mój brzuch jest napompowany, wydymany, czasem wygląda jak w średnio zaawansowanej ciąży... ale wraca do normalnego stanu po godzinie od posiłku, przez tą godzinę jest twardy i wielki.
pomóżcie, bo gazy nie dają żyć, burczenie i uczucie głodu,odczuwane miliard razy szybciej niż choćby 2 lata temu, również..
pomocy

Edytowane przez bukan
Czas edycji: 2012-10-19 o 02:08
bukan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując