Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak u Was jest w zwiazku po 5ciu latach bycia razem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-16, 19:04   #1
bandziorka007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 548

Jak u Was jest w zwiazku po 5ciu latach bycia razem?


Jestem z moim mezczyzna juz ponad 5c lat i w sumie jestem bardzo szcesliwa bo trafilam na nie przesadzajac idealnego partnera.Wiadomo na poczatku bylo przecudnie a teraz jest cudnie bo nie mozna przez tyle lat byc dla kogos tak samo cudownym jak pierwszego, drugiego czy trzeciego dnia bycia razem kiedy nie zna sie praktycznie drugiej osoby, nie widzi zadnych wad jedynie zalety itp. patrzy mu sie w oczy godzinami itp. u mnie na szczescie przez 5c lat zbyt duzo sie nie zmienilo,klocimy sie tylko czesciej choc te klotnie wydaje mi sie jeszce bardziej nas do siebie zblizaja... czasem tylko mam mu za zle ze krzyczy na mnie przy innych czego kiedys nie robil i sprawia mi to przykrosc jak rowniez to ze przewaznie nie moge sie go doprosic np. o zrobienie herbaty czy tym podobnych rzeczy ale to chyba stanadard u facetow.Ogolnie jest super i mam nadzieje ze juz tak baedzie zawsze
a jak jest u Was?
ps.zapomnialam o najwazniejszej rzeczy ktora mnie u niego od kilku lat wkurza niemilosiernie!!! nienawidzi kiedy mowie ze chcialabym miec juz dziecko( KOCHAM DZIECIACZKI ) i drazni mnie ta jego przesadna odpowiedzialanosc :"jak teraz bedziemy miec dziecko kiedy mamy studia itp. )Ja to wszystkowiem i rozumiem tylko czasem mam ochote pogadac z nim jak to bedzie fajnie itp a on zmienia temat i koniec rozmowy . na szczescie ostatni rok studiow i mam nadzieje w nastepnym bedziemy juz malzenstwem starajacym sie o dzidziusia

A jak jest u Was?
bandziorka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując