Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-20, 08:41   #2449
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Schudnę, bo chcę! 10kg i więcej cz. III

U mnie też właśnie zależy jak wysuszę.
Np. bluzek, w których chodzimy po domu, nie prasuję. Są delikatne zagięcia, ale nie jakieś widoczne, więc po co.
Na pewno zawsze prasuję wszystkie koszule - moje i TŻta. Spodnie, to tylko TŻtowe jedne czarne. Resztę to mamy dżinsy.
No i pościel zawsze prasuję

Odebraliśmy wczoraj babcię ze szpitala.
Normalnie szkoda gadać, masakra. Ledwo chodzi.
Posprzątaliśmy w domu, bo syf taki, ze hej - remont robią, tzn. przyszły chłopy montować kabinę prysznicową dla babci, bo ona do wanny nie wejdzie i dziadek wymyślił, że kabinę kupi i się zamontuje w łazience i będzie i wanna i kabina.

Przy okazji mama wreszcie pogadała ze swoi bratem i przyniosło to jakiś skutek. Bo wiecie, oni mieszkają za płotem (z żoną), a NIC dziadkom nie pomagają. Serio, ani obiadu nie zrobią, ani nie posprzątają, ani nic. My tam jeździmy tak często, jak się da, ale wiadomo, ja mam pracę, uczelnię, więc co tydzień nie dam rady, a dziadkowie pod Krakowem mieszkają, więc w tygodniu po pracy ciężko jechać.
No. I jak my nie posprzątamy, nie zrobimy, to nikt nie zrobi. Nie pojmuję jak można za płotem mieszkać i własnym rodzicom nie pomóc...
Jak babcia była w szpitalu, to ciotka dziadkowi ugotowała RAZ zupę, a na resztę dni, to powiedziała mu, że przecież ma zamrożone gołąbki (które jeszcze babcia kiedyś tam robiła) i niech sobie je zje

A my wczoraj przywieźliśmy im zupę pomidorową, do tego makaron. I mama nóżki z kurczaka kupiła, doprawiła i piekliśmy je już u dziadków. Jak mama otwarła naczynie i dziadek stał, to mówi: ojeju, jakie pyszności, nawet teraz bym to zjadł, tak pięknie pachnie. No to sobie wyobraźcie. On potrzebuje zjeść normalny, smaczny obiad, a nie jakieś gołąbki, ledwo zrobione przez babcię, które smakują, jak smakują..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując