Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty do włosów bez silikonów!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-23, 11:11   #2530
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
proszę o pomoc z doborem szamponu na co dzień.
Mam włosy w słabym stanie i zaczęłam o nie dbać od pewnego czasu.
Zmieniłam więc szampon na co dzień na delikatny. Najpierw Babydream, który starsznie plątał włosy i mimo odżywki miałam starszne "kołtuny" przy roczesywaniu i wyrywalam sobie włosy. kupiłam ten delikatny płyn do mycia z babydream dla mam i to samo. W ogóle mi te szampony nie służą.
Czy możecie polecić mi coś, co moge stosowac codziennie i nie będzie plątać włosów?

Na tą chwilę nakładam odzywke od ucha, później dopieor ten szam pon, potem odżywkę albo maskę i jeszcze spryskuję włosy odżywką bez spłukiwania i dalej po szamponach tych mam splątane włosy.

Dzięki za pomoc!
Skoro szampony dla dzieci plączą Ci włosy, to nie ma sensu używać ich na siłę. Bo co z tego, że one są "łagodne", skoro wyrywasz i niszczysz sobie przez nie włosy. Szampony nie dzielą się na silikonowe i dziecięce, wśród tych drogeryjnych też można znaleźć bezsilikonowe dla dorosłych np Alterra, Garnier z serii naturalna pielęgnacja, nawet Syoss ma linię bez silikonów, w aptekach dostaniesz Fitomed. A jeśli chcesz coś z łagodniejszymi detergentami niż standardowe SLES i jemu podobne, to jest np Natura Siberica z ziołami i Cocamidopropyl Betaine oraz Lauryl Glucoside. Jedyny minus to dostępność tylko internetowa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując