Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 09:40   #620
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Haniu, ładne zdjęcia. Damianka wyobrażałam sobie jako małe dzieciątko jeszcze, a tu już duży chłopak. I fakt niezły elegancik .

Agiko cieszę się, że się odezwałaś. Świetne zdjęcie chłopaków. Fajnie, ze wakacje wam się udały. Mnie też bardzo podobało sie w Chorwacji. Mam nadzieję, ze kiedyś tam jeszcze pojedziemy.
A Natalka owszem, dobrze się uczy lecz ostatnio stwierdziła że w szkole jest nuda bo wszystko czego sie uczą to ona już umie. Prosiła, żebym ją przepisała do II klasy .
W sensie zachowania, stwierdziliśmy z małżem, ze Natalka należy do ekscentryków. Lubi sie uczyć i umie sie skupić, a jednocześnie potrafi sie zawiesić na dobrą chwilę i odpłynąć gdzieś i wtedy nic do niej nie dociera, jakby była samym ciałem. Jak się ocknie to ma się wrażenie jakby wróciła z dalekiej podróży. Często się zastanawiam o czym w takiej chwili Natalka tak rozmyśla. Kiedy ją o to pytam, słyszę ... a takie tam moje... .
Jesli chodzi o moją pracę to nadal walczę w Biedronce... to juz 2 lata... niesłychane. Byłam na kilku rozmowach, ale śmiechu warte jakie proponują warunki, w sensie rodzaju umowy i finansowym. Dlatego nadal jestem gdzie jestem i nie narzekam.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2012-10-24 o 09:46
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując