Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zmiana czasu przyjmowania tabletek anty - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-18, 21:43   #138
abrico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 61
Dot.: Różnica 30 min w braniu tabl.!?

Cytat:
Napisane przez malutka 166 Pokaż wiadomość
"ale jesteście wredne" do kogo ty to mówisz dziewczyno? a ty jesteś infantylna skoro one wredne..badajmy się przez net! bierzmy pigułki przez net! producenci-zamieszczajcie ulotki tylko w necie!

.......

dziewczyna ma bliżej do kompa, oszczędźmy jej czasu :/

czy ty byś chciała żeby w ulotce napisali skutki opóźnienia od 1 sekundy do 12 godziny?? no trzeba tu komuś wlać trochę oleju do głowy..jak pisze do 12 godzin jest ok to jest..po co siać panikę? chyba wróć do podstawówki i naucz się czytać ze zrozumieniem,choćby to co pisze w ulotce..chyba że wyznajesz teorię-"ulotka? to takie płytkie"-

ps-a co będzie jak Ci komp wysiądzie a szafka daleko??
po pierwsze "ale jestescie wredne" to byla wypowiedz ktora nie zawierała zadnej ironi!! powiedzialam to z zartem!! emotka "" tez cos oznacza!! a po 2 to co to ma znaczyc "do kogo to mowisz kobieto??" myslisz ze jestem kims kto nie moze tak mowic do wielmożnej pani "malutka166"?? smieszna jestes i przestan prawic takich uwag ;/ i nie krytykuj mnie ;/ ja teraz to zrobilam bo mialam do tego podstawy ;/ wielki problem sie stal ze napisalam taki watek ;/ naprawde straszne ;/ jezeli cos nie pasi to nie zagladaj tutaj ;/!!!!!!!!!!!!
abrico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując