Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-30, 09:11   #3341
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi urosła i brzuch sflaczał. Ale mam już jakąś płytę Chodakowskiej od koleżanki i mam zamiar dzisiaj zacząć, ale te ćwiczenia jakieś takie mało intensywne mi się wydają.
Mi też Jestem załamana, w dodatku ostatnio zaobserwowałam, że zaczęła mi się bardzo zatrzymywać woda w organiźmie, czuję się opuchnięta, ciężka, jak foka

Te ćwiczenia faktycznie się wydają Nie wiem, którą masz płytę, ale ja i moja siostra nie jesteśmy wyjątkowo początkujące, a te ćwiczenia zwłaszcza na początku naprawdę dają w kość. Niby nic, ale jeśli wykonujesz je prawidłowo, z zaangażowaniem i napinaniem wszystkich niezbędnych partii mięśni i brzucha, to nawet zakwasy się zdarzają.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję i wzajemnie tak się właśnie zastanawiałam czy to Ty czy ktoś Ci nick zwinął.

No jakoś tak wychodzi, nie? Wcale bym nie chciała zmieniać tej tendencji.
To ja

Oby utrzymywała się jak najdłużej! Tyle radości

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za wcześnie posłałam post - dostałam wczoraj nowy żel i micel Cleanance i oczywiście już testowałam żel się zmienił trochę, jest o wiele rzadszy i przez to pewnie będzie mniej wydajny, ale skóra czysta i nie ściągnięta więc zanosi się dobrze. A micel po pierwsyzm użyciu - cudo super zmywa, delikatny, bezzapachowy. Czy Bioderma Sebium też jest taka? Jak tak to nie wiem czemu omijałam do tej pory micele do skóry trądzikowej. Ale pojemność ma 400 ml, myślałam że będzie mniejszy, kiedy ja to wszystko zużyję?
To ja czekam z niecierpliwością na maleńką odleweczkę Chociaż preferuję gęste żele, nie mniej jednak chętnie wypróbuję. Z poprzedniej wersji jestem bardzo zadowolona.

A co do micela, ja też ostatnio myślałam nad Sebium, jak był w Hebe w mega niskiej cenie, ale miałam już ten zapas Eveline z Biedronki i się nie skusiłam. A może warto
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora