Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:09   #3350
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja z kolei odnotowałam zmiany rok temu przy -15 dużo dziewczyn u mnie na uczelni szło bez czapek, a w tym już dziś większość ma jakieś nakrycie głowy fajnie, że w końcu uroda nie jest ważniejsza od zdrowia
No też już powoli do tego dochodze, lepiej późno niż wcale.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
buty też muszę kupić.. mam niby skórzane kozaczki Lasockiego, ale szkoda mi ich na pluchy.. może zajrzę do CCC (ale to znów wydatek koło 300 zł.. )
Właśnie słyszałam, ze w CCC można przyzwoite skórzane buty w ludzkiej cenie dostać i też się wybieram, chociaż nie lubię tego sklepu.

Pójdę przy okazji jak zaniosę do reklamacji moje buty z Deichmanna.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dokładnie, daje fenomenalne nawilżenie i komfort przy demakijażu, właśnie wykończyłam butelkę Sensibio, wróciłam do Eveline i bardziej mi teraz pasuje, gdy mam podrażnioną cerę przez warunki pogodowe.
A ja go nie kupiłam nie żeby był mi potrzebny, ale jak piszecie że taki fajny, a w dodatku kosztował grosze...

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W tym roku chciałabym znów upolować płaszcz w Zarze, mam piękny na oku, ale kosztuje 600 zł, więc oczekiwałabym przeceny o jakieś 50%
Ja do przecen raczej nie doczekam, z kolei 600 zł za płaszcz to na razie lekko dużo, więc nie wiem jak to będzie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O właśnie, podobno są już miniaturki ze świątecznej kolekcji, chyba zajrzę do TBS w celach testowo-zakupowych
Chciałabym taką czystą, ciasteczkową wanilię
Ja też bym chciała taką najprawdziwszą, waniliową wanilię.

Wczoraj nastawiłam nalewkę waniliową. Jeszcze pomarańczowo-goździkowa i będę gotowa na zimę.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pamiętam, że zawsze byłaś bardzo anty-czapkowa
Szkoda z tymi kozakami, jednak jakość wykonania z wielu marek z roku na rok spada
No nie cierpię czapek ani w ogóle nakryć głowy, ale chyba nie ma co już tego powtarzac, tylko po prostu kupić czapkę i grzecznie nosić.

No szkoda, tym bardziej że to były moje trzecie kozaki tej firmy, poprzednie nosiłam po 3 lata jako codzienne buty zimowe i byłam bardzo zadowolona, a te nie wytrzymały 3 miesięcy...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora