Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jeśli jesteś wizażanką NIE WCHODŹ!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-19, 12:46   #82
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Jeśli jesteś wizażanką NIE WCHODŹ!

Cytat:
Napisane przez Sielska Pokaż wiadomość
Zaintrygował mnie wczoraj tytuł tego wątku....wchodzę i widzę życzenia dla solenizantek. Bardzo miło dziewczyny,że pamiętacie o urodzinach innych wizażanek. Oczywiście przyłącze się do życzeń STO LAT!

Niemniej jednak było mi bardzo przykro bo ja też wczoraj miałam urodziny i nikt tego nie zauważył
No cóż widocznie to wątek tylko dla wybranych lub nie jestem tak bardzo popularna jak Lovisa.
Pozdrawiam
PS.
Przepraszam za zaśmiecanie wątku , ale jakoś tak mi to od wczoraj na wątrobie leżało.
Sielska- nie każda Wizażanka dostaje własny wątek z życzeniami.Ten wątek był dedykowany wszystkim urodzonym w tym dniu zarejestrowanym w tamtym czasie wizażankom ale w szczególności Lovisie(która jest bliska wielu wizażankom zwłaszcza autorce wątku).Ja też nie mam swojego wątku z życzeniami,a nie płaczę.Mam nadzieję,że to nie popsuło Ci wczorajszego świętowania,bo byłoby to naprawdę smutne gdybyś bardziej ceniła sobie to czy ktoś założy dla Ciebie wątek na Wizażu niż to,żeby o Twoich urodzinach pamiętałam Twoja rodzina i bliscy.
Gdyby każda z dziewczyn chciała mieć swój urodzinowy wątek byłoby tu naprawdę nieciekawie.

Mimo Twojego rozczarowania życzę Ci w spóźnionych życzeniach wszystkiego najlepszego.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując