Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja po kuracji doustnymi retinoidami...-co dalej?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-01, 12:21   #298
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Pielęgnacja po kuracji doustnymi retinoidami...-co dalej?

Hej Przyłaczam się :P Moja kuracja Axotretem trwała od 8 marca do 6 października tego roku. Przyjmowałam cały czas 40mg przy wadze 66-68
Nie stosowałam antykoncepcji w trakcie, wysyp mnie ominął, prawie od początku kuracji było tylko lepiej. Moim problemem były podskórne gule, ble. Przed retinoidami stosowałam tetralysal bo we wrześniu zeszłęgo roku po całych wakacjach pięknej cery wysyp miałam taki jak nigdy wcześniej. Nie wysadzałam nosa z domu, dobrze że byłam bez pracy bo chyba bym się załamała jakbym musiała z takim ryjem wyjść do ludzi...
Teraz zostały mi przebarwienia które bledną i nierówności, od kilku dni używam na noc acne derm i kremy z serii Iwostin purritin. No i żyję nadzieją że to już nie wróci... a przynajmniej nie w ciągu roku :/
Mam 3ci migdał i zastanawiam się czy on się do trądziku nie przyczynił... muszę się do larynologa wybrać ale na ten rok już się pewnie nie dostanę....
Uhh i to chyba na tyle...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując