Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-01, 13:53   #1167
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Dobre odżywki do rozdwajających się paznokci

Cytat:
Napisane przez sylwiaaa_a Pokaż wiadomość
Ok, przepraszam może troszkę mnie poniosło, bo po prostu ta odżywka tak zniszczyła mi paznokcie, że jestem na skraju załamania. Dodam jeszcze, że napisałam o tym koleżankom, którym również ją poleciłam ( ponieważ na początku byłam nią zachwycona) i powiedziały mi, że również mają po niej problemy, jakby paznokcie im się odchylały od skóry i podchodziły pęcherzyki powietrza. masakra... 3 koleżanki zauważyły takie efekty, więc oceńcie same.
mam to samo


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3691741 4]Z całym szacunkiem, ale ja dostaję białej gorączki jak widzę, że ktoś tak generalizuje.

Wszystko jest dla ludzi ale i wszystkim trzeba się posługiwać umiejętnie. Jak ktoś by się bardzo (albo i nie bardzo) uparł to i ziółkami zrobiłby sobie krzywdę.

Jakoś nie wszystkim te odżywki szkodzą a niektórym naprawdę bardzo pomagają.[/QUOTE]
ta odzywka tak zmasakrowala mi paznokcie ( robilam 3 podejscia w odstepach czasu i za kazdym razem odratowywalam paznokcie baardzo dlugo( ; paru kolezankom tez zniszczyla paznokcie i naprawde znaczaco..) ze juz nigdy przenigdy nkomu jej nie polece, ba bede zawsze szczerze odradzala! moze i niektorym osoba pomaga ale mysle ze nie jest warta zaczecia stosowania bo jeszeli komus nie podejdzie to...
new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując