Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-08.2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-02, 19:47   #1303
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Hejka Jestem w trakcie nadrabiania, ale odpiszę chociaż na ostatnie posty, bo będę miała jeszcze większe zaległości .. W poniedziałek w pracy mamy przenosiny do nowego budynku, więc pewnie nie zajrzę a w domu marne szanse Teraz uprosiłam TZta o chwilę wolnego, to piszę, ale mama już wróciła z pracy i oczywiście musze zwolnić komputer
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Agawoo, jednak co mama to mama- fajnie, że jesteście już w komplecie.
Oj, teraz tylko mama jest
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Witaj w Polsce
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
1. Ale wzruszająca scena A następnego dnia, jak było? Nie miała do Ciebie dystansu albo odwrotnie - że nie odstępowała Cię na krok?
[...]
2. Witam się późną porą
Wiecie, ze my nie bylismy na cmentarzu Tak mi sie nie chciało, ze sobie odpuściliśmy. Moje groby wszystkie są w Warszawie, ale męża w Radomiu. I w tym roku wypadała kolej na odwiedziny jego rodziny. Bo co rok na zmianę jeździmy raz tu, raz tam, inaczej by się nie zdążyło. I nawet mu mówiłam, żeby sam jechał, ale nie chciał. A ja nie chciałam, bo jak sobie pomyślałam o jechaniu w korkach 2 godz., staniu w deszzu z Tymkiem na rękach, bo wózek między groby nie wjedzie, a potem od razu do domu kolejne 2 godz i jakieś karmienie na szybko w samochodzie, to mi się odechciewało... Więc cały dzień siedzieliśmy w domu (mąż pracował ), paląc sobie świeczki w dyniach i się przewalając po podłodze
A wieczorem, jak Tymek poszedł spać, my ... tapetowaliśmy duży pokój Tzn. dwa takie małe fragmenty, 3 godz. nam to zajęło. Po ciemku prawie i w ciszy, żeby go nie zbudzić
1. Tylko mama i mama Dzisiaj już ją można zostawić na chwilę, ale tak to tylko mama była

2. Dobrze zrobiliście, groby możecie odwiedzić jak się pogoda poprawi, a taka wyprawa z małym dzieckiem przy paskudnej pogodzie to nic przyjemnego
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Agawoo pięknie opisałaś wasze spotkanie, masz niesamowite wyczucie

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
my byliśmy wczoraj na jednym cmentarzu (sami, bez dziecka, bo ogromnie wiało), plus małych miejscowości jest taki, że nie ma takiego tołku jak w miastach
mamy jeszcze jeden cmentarz, we wsi obok, dzisiaj podjedziemy, lub jutro
No nie wiem, my byłyśmy z mama w małej miejscowosci pod MIelcem, i tam nie było gdzie palca wcisnąć, miejsce do parkowania to cudem znalazłam

Amelka została z TZtem w domu, i dobrze, bo oczywiście lało .. Rano tylko ją wzięliśmy na chwilę na stary cmentarz w Mielcu, bo pogoda była jeszcze względna
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora