Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lumpeksy Ciucholandy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-05-12, 10:29   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: lumpeksy ciucholandy - sonda :)

Ja z kolei omijam szerokim łukiem lumpeksy, w których ubrania wiszą na wieszkach.To dla mnie żadna pryjemność przeglądać tak poukładane i wycenione już na ogół ciuchy. Mam instynkt łowcy i muszę nurkować w stertach ubrań, żeby w końcu upatrzyć jakąś perełkę, a potem się zastanawiam- "ile to waży? ciekawe ile dzisiaj zapłacę ?".Mam nawet własny, opracowywany przez lata sposób przerzucania ubrań w takim koszu, jestem szybka i precyzyjna jak maszyna, nawet lewą ręką udaje mi się znaleźć coś niepowtarzalnego. "Mój" lumpeks w ogóle ma specyficzny klimat- to hala z koszami pełnymi ubrań, posegregowanych na odpowiednie kategorie, np. swetry, jeansy, paski, krawaty, sukienki, ubrania sportowe(gdzie można znaleźć np. piankę do nurkowania albo kombinezon narciarski )...Kilogram kosztuje w zależności od dnia 10 zł(jak jest promocja) lub 30 zł( jak jest dostawa towaru). Po sklepie łażą leniwie dwa psy właścicielki. Innych lumpeksów w ogóle nie odwiedzam, bo nie spełniają "kryteriów". Ten jest absolutnie kultowy.Czasami można tam spotkać naprawdę dziwnych ludzi.I ogólnie jest fajnie.Chodzenie tam, to dla mnie już rytuał.
koko jest offline Zgłoś do moderatora