Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 09:40   #3399
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na wątek zbiorkowy aktualizację, zabrałam się za przegląd lakierów, ale coś ciężko mi się rozstać, nawet z tym czego nie używam już od dawna. A niby mój zbiór lakierów mógłby wyglądać tak jak na zdjęciu (nie mogłam się oprzeć, żeby ich nie sfotografować, są takie urocze razem).
piękne!
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
E, nie trzeba długo, pytałam już dwóch lekarzy o to - trzeba poczekać na okres i odczekać 1 pełny cykl od niego.
Ciężki temat ja jestem udupiona zawodowo i mam wątpliwości czy ciąża by tego nie pogorszyła jeszcze. Na razie bardziej nastawiam się na przyszły rok ze staraniami, więc chyba będzie trzeba jeszcze iść po zapasy tabletek.
może dla kobiety i potencjalnego dziecka szybko nie ma przeszkód, ale mnie lekarze ostrzegali, że po odstawieniu trzeba bardzo uważać, bo raz, że przez pół roku jest się nadpłodnym (to akurat na plus u planujących potomstwo, bo nie trzeba się długo starać ), a dwa, że jest o wiele bardziej możliwa ciąża mnoga

wydaje mi się, że tru dawno temu też pisała, że uważają z mężem zanim zaczną się starać o dziecko, bo bała się tego powiększonego szczęścia na raz
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A powinnam, bo szykują nam się spore wydatki. Spędziliśmy dzisiaj z TŻ pół dnia w Ikei i innych sklepach meblowych oraz szukając pralki. Rodzice TŻ zrobili nam ogromny prezent-niespodziankę i kupili mieszkanie Także pod koniec listopada się przeprowadzamy i kończymy wynajmować... Jesteśmy po prostu przeszczęślliwi! Tylko czeka nas teraz zakup mebli i części sprzętów, poza kuchnią na szczęście, która jest gotowa.
gratuluję! i równocześnie bardzo zazdroszczę
bardzo ładne

kolekcję europejską widziałam, taka sobie, ale fajnie, że dużo nazw jest polskich (acz ta jedna nazwa faktycznie nietrafiona )
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moje pędzle też nieuprane. Dzień lenia mam i w dodatku kończę go przed komputerem z Mam Talent w tle, niedobrze.
mi wczorajszy wieczór upłynął tak samo, tylko jeszcze z tęsknotą za TŻ
zdecydowanie lepiej spędziłam piątek, bo ze znajomymi na przedwczesnych urodzinach TŻ najgorzej, że jeszcze nie mam prezentu, ale mam nadzieję dziś nadrobić
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora