Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-04, 10:35   #3401
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jaką szczególnie polecasz? Czytałam Na gorącym uczynku - średnio mi się podobała, Nie mów nikomu - tutaj domyśliłam się zakończenia i którąś z tych z cyklu z Myronem Bolitarem.


A co fajnego w katalogu wypatrzyłaś?
Pierwszą, którą przeczytałam była Obiecaj mi i pamiętam, że świetnie mi się ją czytało. Teraz, kiedy czytam jego książki pod rząd może już nie ma takich emocji i powinnam jednak zrobić przerwę, ale jakoś nie mogę sobie odmówić. Bardzo mi się podobał też Najczarniejszy strach. I Niewinny.

Dużo fajnych łóżek i komód. W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się do Ikei, to może porobię zdjęcia swoich typów.
W ogóle od czasu, kiedy pilnowaliśmy z TŻ mieszkanie brata w wakacje (pamiętacie jak się zachwycałam? ) mam straszne ciśnienie na wynajęcie czegoś. Wczoraj nawet siedziałam na gumtree i przeglądałam oferty. Spodobała mi się jedna kawalerka za 1500 no i problem z głowy, bo przynajmniej jeszcze przez rok nie ma szans, żeby było nas na to stać. Ale za rok, kto wie. Tymczasowo siedzę więc z katalogiem i planuję co by mogło być.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora