Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czas do przedszkola!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-20, 06:21   #557
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czas do przedszkola!

Witajcie mamusie przedszkolaków

Wiecie co - wczoraj po raz pierwszy w życiu (ale za to bardzo mocno) odczułam, że moja zaangażowanie w pracę nie popłaca, poczułam totalne zniechęcenie...

Przyszły wczoraj meble. Jeszcze w piątek wysłałam rodzicom sms-y, żeby w poniedziałkowy wieczór zarezerwowali sobie czas na skrecanie tych mebli. Wczoraj przyszły meble, wszyscy podekscytowani sratatata

Umówiliśmy się na wieczór, poniewaz ja mam jeszcze drugą pracę i kończę ją po 18 - tak więc prosto po pracy pojechałam znów do przedszkola - przyjechał 1 (słownie: JEDEN) tatuś. Składaliśmy te meble do 22;30, ale szczerze mówiąc to ryczeć mi się chciało.

Tak rodzice czekali, tak chcieli - a jak przyszło co do czego, to zostawili mnie z tym samą

Powinnam zostawić to wszystko w kartonach i niech czeka na nich - ale głupio mi było wobec tego tatusia - więc skręciliśmy trochę i pojechaliśmy do domów.

Szczerze mówiąc miałam ochote już po skrecaniu nic tam nie sprzątać i zostawic cały syf (wiadomo: kartony, papiery, jakieś stropiany) na środku i niech sobie zabierają dzis dzieci do domów...

Złożyliśmy resztę kartonów w kącie - i powiem dziś rodzicom, że są do ich dyspozycji - niech je złoża, a jesli to oleją - to będą tak stały i tyle, ja się za nie nie wezmę...

Po raz [ierwszy nie chce mi się jechać dziś do pracy
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując