Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-06, 13:06   #3216
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ala w końcu poszła wczoraj do przedszkola po dwóch tygodniach w domu... Ale kaszle jeszcze, nie wiem już o co chodzi.. Zwłaszcza rano, dziś tak ja złapało że aż trochę zwymiotowała.

W temacie kwasów, właśnie przerzuciłam sie z Retinu na Glyco-A, mam nadzieję ze będzie lepiej bo Retin chyba mi jednak nie służy. Kiedyś byłam bardzo zadowolona z Glyco, zobaczymy jak będzie teraz. Na KWC też ma bardzo dobre opinie - poczytaj Śnieżynka. Monka, jakie stężenie kupiłaś?

Śnieżynko no niezła decyzja z tą operacją. Jesteś pewna, że jest Ci potrzebna? Dużo palisz?
Będziemy trzymać kciuki za Olivię
Ale poszalałaś z tymi zdjęciami, spodziewałam sie ze jest ich więcej Ale dziewczynki udane, śliczne i duuuże już że szok!
Pamiętam, że Sarah ma podobny charakterek jak Ala, oj cieżko

Monka fatalnie z tą ręką, ale dobrze ze tak posprawdzali wszystko, wydaje mi sie że u nas by to olali..
A ja jutro jadę na zdjęcie gipsu, juuuhuuu Jak ja mam go już dosyć i marzę o prysznicu. Żeby nie było - myję sie ale to kombinowanie tak mnie wykończa ze szok... Bo trzymam nogę albo poza prysznicem albo muszę usiąść a nogę trzymać w górze opartą o ścianę - no mówię wam masakra jakaś

Edycia weź no napisz coś. Jak Zosia w szkole?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując