Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-06, 20:48   #4458
MalaMalaMi
Zadomowienie
 
Avatar MalaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 313
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XVI

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość

No dokładnie. U mnie (mazowieckie) też nie obowiązuje. U mnie to w ogóle absolutnie żadnych takowych rogali się nie jada i nie sprzedaje. Może gdzieś tam ktoś coś.. ale w sklepach ich nie ma.
Ja dzisiaj byłam u siebie (w Zielonej Górze) w Tesco i tam postawili w pasażu stoisko z tymi rogalikami marcińskimi. Nie wiem jaki był koszt, bo nie pytałam, ale mieli certyfikat, bo był w jakiejś tam ramce na blacie. Ja nigdy nie jadłam tych rogalików i nie wiem czy warto wydać te 7 czy 8zł na jednego rogala. Boję się też, że można trafić na "starego".

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

W ogóle poszłam dzisiaj do Bierdony szukać lizakup Chupa Chups`ów, bo chciałam TŻ`owi na urodziny zrobić taki bukiecik. Ale nigdzie nie znalazłam, myślę co to wykupili, a teraz zaglądam w gazetkę a one od czwartku. Poszłam do Lidla i kupiłam taki w paczce colowe za 5,99, no ale jakbym w czwartek kupiła to nie miałabym kiedy zrobić, bo TŻ, ma urodziny w czwartek, a tak bukiecik już zrobiony i ukryty

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agateq Pokaż wiadomość
Czy można się spodziewać w Biedronce kalendarzów adwentowych?
O takie z czekoladkami chodzi?
Jeśli tak, to są co roku. W zeszłym roku były takie zwykłe "Mikołajowe" i takie z autami, księżniczkami, ale też świąteczne tylko droższe.
__________________

MalaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora