Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-06, 23:59   #3228
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O moje piersi od 14tys do 17 tys to przy dobrym kursie funta zaplace 3 tys funtow
ale , jak dolicze koszty lotu i koszty pobytu bo wolalabym zostac troche w pl w razie czego to dojdzie mi ok 2 tys funtow . Czyli za taka cene moglabym zrobic u siebie na miejscu bo takie sa ceny . Jak bedzie mus zeby przyleciec na konsulatacje i potem druga odlegla wizyta- operacja to spasuje bo bez sensu takie bujanie ta sama cena , mniej wiecej.
Ja jeszcze myslalam zeby w Turcji , bylam w jednej klinice, ale nie pytalam ,bo to jednak strach jak sie nie wie u kogo i nie slyszalo , nie zna opini.
Klinika jest blisko domu kuzynki . Jeszcze zagadam do tz-ta zeby , pogadal z nia i opczajke zrobi i poda mi nazwe. W 2 tyg doszlabym do siebie , mogla bym odpoczywac bo zajeliby sie chlopakami.

Co ty wariatka chcesz po jednym dniu do domu wracac tyle kilosow, ja bym sie bala , serio , nie dosc ze bedziesz zdychac to strach ze cos nie tak pojdzie, TFU TFU TFU

Teraz o dietach nie gadaja i cwiczeniach bo to norma ale o operacjach

---------- Dopisano o 01:59 ---------- Poprzedni post napisano o 01:51 ----------

Zapomnialam jeszcze
Wiem o tym odsysaniu tluszczu i wciskanie go w cycki ale nie chce bo niby efekt jest, ale jest zyryko ze sie zle potem rozlozy czy cos i cycki moga byc nierowne , tak samo jak przeszczepiasz w posladki tez potem moze byc calkiem inny efekt .
Wole worki z ciecza .

Ty chyba tv wogole nie mialas co ? a tu dodatkowo polska doszla . Mowils , ze nie ogladacie, nie chcesz tv , chyba ze mi sie cos pokickalo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując