Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - do Agi - malowanie oczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-05-09, 09:20   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: opadajaca powieka- makijaż

Droga Madusiu [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiem, ze to na pewno jest dla Ciebie duzym utrapieniem, ale obawiam sie, ze nawet Twoj najdokladniejszy opis wady nie da mi dostatecznie dobrego obrazu abym mogla odpowiednio pomoc. Przy wiekszych wadach, ktore czesciowo mozna ukryc makijazem stosuje sie zasade - maluje i obserwuje [img]icons/icon9.gif[/img] Wszystko polega na chowaniu lub uwypuklaniu pewnych elementow, gdzie zasada jest prosta wszystko co jest ciemniejsze daje efekt glebi, a jasne i perlowe kolory uwypuklaja.
Z oczami jest jeszcze ten dodatkowy problem, ze makijaz nie moze radykalnie sie roznic na jednym i drugim oku. To moga byc jedynie delikatniejsze musniecia, wyciagniecie pewnych elementow, itp...
Wydaje mi sie rowniez, choc moze nieslusznie, ze moze lepiej zebys jak najmniej jednak podkreslala oczy. A bardziej skup sie na ustach, odpowiedniej fryzurze. Przy takich problemach lepiej sie sprawdza delikatne cieliste cienie, byle by nie zajasne. Tusz do rzes - najlepiej wydluzajacy i podkrecajacy rzesy ( rzesy troche zniweluja roznice w wielkosci oka) mozesz sie pokusic rowniez o ciemniejszy akcent cieniem lub kredka tuz przy zewnetrznej krawedzi oka i jasna kredke - biala, perlowa, srebrna wew. oka nad krawedzia rzes;

Nie wiem czy masz takie mozliwosci, ale wydaje mi sie , ze powinnas wybrac sie do dobrego wizazysty, ktory Ci indywidualnie dobierze kolory, pokarze jak sie malowac. Tak przez internet to naprawde bardzo trudne cos radzic [img]icons/icon9.gif[/img]

Pozdrawiam Cie serdecznie
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując