Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. MamusieXI-XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 22:48   #1321
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Torby spakowane, mamy podjarane. Trzeba rodzić dzieci bo listopad leci. Mamusie

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
ja goliłam też chyba z 5-6 tygodni temu nogi tylko że ja mam wręcz bezbarwne włoski, mimo że golę od 12 chyba roku życia a z natury jestem szatynką jedynie trochę czuć te włoski.

Kiedys kupiłam sobie depilator, użyłam go dwa razy po czym oddałam kumpeli za bardzo bolało moja bratowa depiluje depilatorem nawet pachy i okolice bikini, i ani nie piśnie! masakra
a wiesz ze m isie też włochy osłabiły jakoś w ciąży? Kiedyś to jak goliłam rano, to wieczorem już miałam szczote na lydach, a teraz golenie raz na tydz mi styknie. No chyba że już mi nie zależy po prostu i podświadomie mnie wali czy mam uda jak satyr, czy gładkie

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
no chyba, ze tak ale dla mnie sam fotelik 4,5 kg jest ciezki.. i to tak dosyc dosyc a co dopiero gondola... i jeszcze z dzieckiem ....... ja mam raczki jak patyczki ... przy dloniach mam takie cienkie jak moj 7 letni chrzesniak..... kazdy sie zawsze dziwi jak sie im przypatrzy
Ponosisz dzieciaka - przypakujesz
A powiedz mi ten mały koleś, co ujeżdżał twojego psa to ten chrześniak?
jagnna jest offline Zgłoś do moderatora