Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-08, 22:53   #3339
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Chcę takie włosy


ja też!! cudowne



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja czekam aż cynamon się wypłucze i farbuję hebanowym brązem londy,chcę mieć naturalną piękną czerńWczoraj miałam pierwsze wykłady na prawko,siedziała obok mnie taka ok 40 latnia babeczka,piękna miała długie czarne włosy,piękne rzęsy,jasną cerę nie moglam od niej wzroku oderwać.Chyba mam jakieś zboczenie na temat czarnych włosów



Ja czekam jeszcze z tydzień i zobaczę raczej będę kombinować nad farbowaniem
Chyba jednak wolę odrobinę ciemniejsze włosy te coraz bardziej się wypłukują...
Chociaż nie mówię bo źle nie wyglądają :P


Polecacie może jakąś farbkę ?



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
hehe też mam coś takiego jak zobaczę jakąś kobietę w długich ciemnych włosach na ulicy,w autobusie...obojętnie,gap ię się jak opętana

ja też to jakieś zboczenie już





Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?


Mi strasznie podrażniała skórę głowy, śmierdziała i była dość mocna...


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
jasny brąz Welleton,mój ukochany odcień brązu piękny,ciemny(nie czarny) brąz.Cudo


U mnie nie wyszło to za ciekawie widać było sporą różnicę między odrostem a resztą...







Odnośnie szminek moja ukochana to rimmel renew w odcieniu 600 soft coral
W ogóle dosyć sporo mam szminek w takich odcieniach uwielbiam korale, róże, brzoskwinie... Nudziaków też mam kilka ale jakoś mdło wyglądam w nich

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-11-08 o 23:07
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora